Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Jeremy Clarkson = frajer
ale za to z honorem
respekt

Puchciol [ Pretorianin ]
też fakt, frajer , ale ma gosciu swój honor ,
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
O ty świnio!
Vidos [ Legend ]
Jeremy Clarkson zna się na samochodach i niech tak zostanie i jak widać o internecie niema zielonego pojęcia.
KapCioch [ Konsul ]
Hehe :D
I tak uwielbiam tego gościa:) A podziwiać tego co mu to zrobił:) Nie sobie tylko fundacji, Uau:P
Garbizaur [ Legend ]
Szkoda gościa... frajer, ale sympatyczny :)
Leilong [ STARSCREAM ]
jaki frajer, super gość:D
nooze [ Konsul ]
nie wolno atakować, ośmieszać, poniżać innych czytelników tego Forum;

Wojduś [ Generaďż˝ ]
A ten co go okradł, miał dobre serce xD
boskijaro [ Senator ]
Ciekawe jak to możliwe ?
A pozatym to dośc szlachetny złodziej, bo przelał na cele charytatywne.. ;)
req_ [ wet and dirty ]
500 funtów będzie żałował?
- Rano otworzyłem wyciąg z mojego konta i zobaczyłem, że ktoś wydał stałe polecenie przelewu na sumę 500 funtów - napisał w kolejnym artykule Clarkson.
_Apple_Mac [ Centurion ]
Za pewne zbytnio nie odczuje tej straty.

darek_dragon [ 42 ]
Dziwne, że nikt w redakcji go nie ostrzegł. Pocieszny gościu :)

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
req_ 3000zł to też w sumie nie mało ;P Ale dla takiego Clarksona... on sobie majtki za 200 funtów pewnie kupuje :P
Saluteer [ T-Bag ]
Shaybeck ---> a pomyslales ze w ten sposob obrazasz uzytkownika tego forum Jeremy Clarkson?
Strata niewielka :)500 pounds
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Bank nie może stwierdzić, kto to zrobił z powodu przepisów o ochronie danych osobowych
hahaah no bez jaj ... jak od kogoś dostanę w mordę i stracę przytomność, to też mi nie powiedzą że ochrona danych osobowych, gość sobie nie życzy żebyś znał jego nazwisko ?
edit : eeh ale każdy od razu wie o kogo chodzi ... a tego Jeremiego z forum nikt nie skojarzy :D
bez przesady
KapCioch [ Konsul ]
kosik wątpię, ma miano jednego z najgorzej ubranych brytoli:P
Grim looter [ Pretorianin ]
Jeremy Clarkson---co wy od niego chcecie,prowadzi niezły program w tv.
Tirane [ Konsul ]
Dobrze mu tak :D zgrywal madrale to teraz ma
^^MyKs^^ [ Centurion ]
ehhhh niech sie cieszy że tego polak nie zrobił:D Wtedy by mu wyczyscił nie tylko konto.......
<joke>

Janczes [ You'll never walk alone ]
myslalem ze ten zlodziej go ogolocil do zera...

eJay [ Gladiator ]
Hamster bedzie miał polewke:D
cotton_eye_joe [ maniaq ]
I nie będziecie mogli zrobić nic poza wpłaceniem pieniędzy na moje konto. Niemożliwe, abyście mogli je wypłacać. Słowo honoru - przekonywał w artykule w "The Sun".
hmm kurde, tez bylem tego pewny. no przeciez co mozna zrobic majac czyjs numer konta? przeciez konta firm, fundacji, bankow itd sa podawane do publicznej wiadomosci i jakos nikt ich nie czysci. nie kapuje jak mozna wyplacac kase tylko na podst. numeru konta..

req_ [ wet and dirty ]
Swoją drogą, chciałbym tak nagle dostać 500 funtów od Clarksona ;)
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
niezły lol xD miał szczęście, że nie wyczyścili mu konta ;)
massca [ ]
Shaybeck [ This man have ADHD! ]
Jeremy Clarkson = frajer
zanim zaczniesz krytykowac agnlikow upewnij sie ze dobrze znasz ich język skoro go uzywasz publicznie...

siekator [ Król Rybak ]
Pogratulować.
wysiak [ Generaďż˝ ]
cotton_eye_joe --> A mnie, po prawie poltora roku, angielskie banki nadal zadziwiaja swoja nieporadnoscia i zalosnym brakiem profesjonalizmu, i chyba juz nic mnie tu nie zdziwi.
Volk [ Senator ]
Tu sie zgodze z wysiakiem. Pod wzgledem systemu bankowego duzo bezpieczniej czulem sie w Polsce i to pomimo korzystania z uslug banku (HSBC) nalezacego do czolowej brytyjskiej czworki (Barclays, Lloyds, HSBC, NatWest).
lewy rangers [ Generaďż˝ ]
Ehh frajer zycia i ludzi w dzisiejszych czasach nie zna. Przynajmniej kasa poszla na cele charytatywne. Jeszce jakby zazadal zwrotu piniendzy.
Shaybeck tylo jakos poinformuj jak wyczytasz cos o Hammondzie i zrob taki sam tytul xD
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
massca - jak będziesz mówić coś o afryce poproszę cię o nauczenie wszystkich języków z tamych regionów. Zgoda ?

Ronnie Soak [ Lollygagger ]
boskijaro, cotton_eye_joe i inni GOLowicze - jak takie cos mozna zrobic? w UK to banal!
wiele firm (np. ta w ktorej pracuje) preferuje otrzymywac platnosci za pomoca tzw. Direct Debit (polski odpowiednik to polecenie zaplaty) - bardzo latwy i przyjemny sposob placenia rachunkow. dziala to tak: jezeli np. ktos ma ode mnie z firmy lacze DSL i chce placic za nie co miesiac musi wypelnic Direct Debit Mandate, czyli taki krotki formularzyk (jak nie zapomne to jutro wkleje na forum), na ktorym trzeba podac imie i nazwisko, number konta i banku, oraz adres. wystarczy parafka pod tzw. malym druczkiem i przeslanie formularza faxem, potem kobieta z ksiegowosci ustawia wszystko w systemie i z konta klienta co miesiac wychodza pieniadze. TO WSZYSTKO! aha, rownie prosto mozna zrobic cos takiego przez telefon. podaje sie te same dane i po wszystkim.
od ponad dwoch lat nie placilem rachunku na poczcie czy w banku, wszystko jako Direct Debit albo Standing Order (zlecenie stale). SO tak latwo juz by nie przeszlo :)
UK to kraj, gdzie ludziom sie wierzy, tak wiec zrobienie takiego numeru to banal. Direct Debit mozna cofnac idac do banku, ale troche zachodu z tym jest
edit:
Volk - po tym co moi znajomi przeszli to do HSBC nie poszedlbym za nic (karty do bankomatu wyslali do polski - i to trzem dziewczynom na raz, tak wiec nie byl to odosobniony wypadek). jestem w Lloyds i poki co jestem zadowolony, ale jeszcze nie testowalem ich skilla w 100% bo nie mam takiej potrzeby. konto osobiste i karta kredytowa tak wiec podstawowe uslugi - zobaczymy co bedzie z ubezpieczeniem samochodu za pare miesiecy
Kurdt [ Legend ]
Shayback -> Massca ma na myśli co innego. Skoro już walnąłeś sobie english phrase w stopień, to mógłbyś to chociaż zrobić bez błędu.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
kurdt - tylko on powiedział, zanim zaczniesz krytykować anglików
sory ale jedno z drugim niepowiązane jest
słownik - ktoś kto się dał wrobić = frajer ... źle ująłem ?
Kurdt [ Legend ]
Shayback -> "zanim zaczniesz krytykowac agnlikow upewnij sie ze dobrze znasz ich język skoro go uzywasz publicznie
Czytanie ze zrozumieniem.

wysiak [ Generaďż˝ ]
Shaybeck --> Masz paskudny babol w stopniu, angielski na poziomie 'Kali miec'. Juz dotarlo?
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
dobrze że chociaż na samochodach się zna
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
że babol mam to wiem ... tylko nie rozumiem czemu nie mogę mieć baboli mówiąc co Clarksonie ?
Kurdt [ Legend ]
Widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym. A nawet całego stosu belek. O to chodzi.
Nie ma tak łatwo: jak odmienia się "mieć" w 3 osobie liczy pojedynczej?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
że babol mam to wiem ... tylko nie rozumiem czemu nie mogę mieć baboli mówiąc co Clarksonie ?
o mamooo ale wy macie problemy ...
pisząc o Klaksonie nie pisz z błędami ... eeh on nie pisze błędów może? no dobra a mnie nie okradli ...
jak powinno być ?
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
On jest cholernie zabawnym gościem. W którymś z odcinków 10 sezonu Top Gear pokazywał fajkę Porsche. Dla zabawy włożył ją do ust odwrotną stroną i oczywiście się poparzył :) Niezłe są wpadki podczas kręcenia programu.
Fett [ Avatar ]
Widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym. A nawet całego stosu belek. O to chodzi.
A co ma piernik do wiatraka ? Sugerujesz, że Jeremy Clarkson zna język polski w stopniu doskonałym? A może Shaybeck powinien sobie numer konta wpisać w stopniu? co ma kurw... błąd ortograficzny do wiadomości jaką Shaybeck zamieścił, ludzie powagi...
Shaybeck - zmień tytuł wątku, bo masz błąd ort. w stopniu :P Napisz że znany redaktor Jeremy C. popełnił błąd i go okradli :P
Kurdt [ Legend ]
Fett -> Tylko tyle, że Masscę, Wysia czy mnie denerwuje szpanowanie językiem angielskim bez jego znajomości.
Sweet Zombie J [ Centurion ]
Ronnie Soak ===> to chyba masz konto w jakims banku spoldzielczym. W 99% bankow ktore je znam a znam ich troche na terenie uk i Irlandii, cofniecie DD to 2 klikniecia albo 2 minutowa "rozmowa" z automatem...

stanson_ [ Szeryf ]
Shaybeck [40]
<== jak powinno być ?
Po kiego się wychylasz z językiem, którego nie znasz?
Fett [ Avatar ]
Kurdt - no widzisz, a mnie denerwuje szpanowanie w ogólnym tego słowa znaczeniu. Sens zdania jest wiadomy. Dziwne, że nikt nie zwrócił uwagi na interpunkcje w poście masscy(?). Też to podobno razi tak wielu użytkowników, co idealnie widać jak jakiś junior zakłada nowy wątek. A tutaj cisza.
Drackula [ Bloody Rider ]
Akurat mi sie bankowosc w UK bardziej podoba.
Przyklad: Wyczysci Ci ktos konto, dzwonisz na odpowiedni numer, podajesz jakie transakcje sa nie halo, za 4 dni kasa jest spowortem a po tygodniu masz do wypelnieenia prosta ankiete i oswiadczenie ze nie sklamales z ta kasa oraz nowa karte lub konto jesli sobie tego zazyczysz.

Karl_o [ maniaC ]
Shaybeck ---> Ty, gościu! Wesz w ogóle co oznacza słowo frajer? Dam Ci dobrą radę, jak nie znasz danego słowa to go poprostu nie uzywaj, bo tylko posmiewisko z siebie robisz... Ja osobiście też nie znam dokładnej definicji słowa "frajer", ale wydaje mi sie, że jest to osoba, która sprzedaje swoich kumpli/znajomych za przepraszeniem, za byle "gówno". Do tej sytuacji lepiej pasuja słowa typu : idiota, kretyn, naiwniak, ćwierćinteligent, etc...
P.S.
Ciekawe ile mu kasy przelali z konta :D

Fett [ Avatar ]
y, gościu! Wesz w ogóle co oznacza słowo frajer? Dam Ci dobrą radę, jak nie znasz danego słowa to go poprostu nie uzywaj, bo tylko posmiewisko z siebie robisz... Ja osobiście też nie znam dokładnej definicji słowa "frajer", ale wydaje mi sie, że jest to osoba, która sprzedaje swoich kumpli/znajomych za przepraszeniem, za byle "gówno". Do tej sytuacji lepiej pasuja słowa typu : idiota, kretyn, naiwniak, ćwierćinteligent, etc...
Tekst dnia... Też Ci dam dobrą radę, zaglądnij czasem do słownika jak chcesz zgrywać kozaka :P
frajer m IV, DB. -a, Ms. ~erze; lm M. ci ~erzy, te -y, DB. -ów
1. posp. <<człowiek naiwny, łatwowierny, nie umiejący sobie radzić w
potrzebie, dający się łatwo oszukać; nowicjusz, początkujący w jakiejś
dziedzinie>>
Szukać, znaleźć frajera.
Natrafić na frajera.
Ale się frajer nabrał.
Zrobić z kogoś frajera <<narazić kogoś na śmieszność; oszukać
kogoś, wystrychnąć na dudka>>
Śmierć frajerom <<biada naiwnym>>
2. ndm
posp. <<rzecz łatwa do zrobienia, głupstwo, bagatela, drobnostka>>
Wszystko frajer!
To dla mnie frajer.
niem.
Ciekawe ile mu kasy przelali z konta :D
Przeczytaj posty od 11-25
... post dnia...
Ronnie Soak [ Lollygagger ]
Sweet Zombie J - szczerze mowiac to nie wiem dokladnie jak taki proces wyglada - nigdy nie musialem cofac kasy, ktora splynala mi z konta, ani nie mialem z tym do czynienia w pracy. ludzie zawsze dzwonia i dra mordy ze chca odzyskac swoje pieniadze, a nie bawia sie w wycofywanie pieniedzy przez bank. stad tez wywnioskowalem, ze musi to bys troche skomplikowane.
btw. Lloyds z tego co wiem bankiem spoldzielczym nie jest :P

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Fett --> [49] Ale go ładnie zgasiłeś :)
A co do Clarksona, co za naiwniak :] Kolejny raz okazuje się, ze w głowie to on ma jedynie siano :D
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
deTorquemada --> Kolejny raz okazuje się, ze w głowie to on ma jedynie siano :D
Jeśli on ma siano, to co Ty masz? Pustkę z hulającym wiatrem? Wybacz, ale facet jest po 40 i nie musi być ze wszystkimi nowinkami na bieżąco, tak jak dzisiejsza młodzież. Po drugie nie każdy musi od razu wiedzieć, że podanie publicznie numeru konta oznacza, że zostanie okradzione.
Po trzecie on jest multimilionerem, jeździ samochodami, za które wielu dałoby się pokroić i zwiedził pół świata. A co Ty masz?
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Kaczorowaty -> Ja mam na tyle zdrowego rozsądku - niespaczonego przeświadczeniem ze jestem naj bo mam multimiliony i jeżdżę samochodami za którzy jacyś inni dali by się pokroić - że nie podaję publicznie danych do swojego konta :)
Fett [ Avatar ]
Kaczorowy - poza numerem konta podał numer rozliczeniowy banku. Szkoda, że nie podał jeszcze PINu i hasła do obsługi internetowej. To, że ma dużo pieniędzy nie tłumaczy go z głupoty jaką popełnił.
No cóż... z funkcją premiera może się pożegnać:P

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
a myslalem ze chodzi o Jeremy Clarkson [ Prezenter ] :D
no ale ogolnie lol
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Fett -->Ale przy okazji pokazał iluzoryczność bankowych zabezpieczeń, bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca (po co w takim razie hasła i kody jednorazowe?). Jednak w praktyce wystarczy mieć już numer karty kredytowej, by oczyścić komuś konto (i nie są to rzadkie przypadki).
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Został najnormalniej w świecie WYDYMANY !
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Sam nie wiedziałem, że z takimi danymi można walnąć przelew xD
No, cóż... Trzeba ludziom pomagać :p
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Fett - dzięki że mnie wyręczyłeś definicją słownikową której niektórzy nie znają ...
dzisiaj określenie frajer wśród nastolatków ze slumsów kojarzy się z policją,
mądry słownik miejski mówi ...
Człowiek który sprzedał kogokolwiek na policje. W pewnych otoczeniach, nie ważne kogo frajer wsypał i tak ma problemy.
albo >
głupiec osoba naiwna taka osoba sprzedaje znajomych na policji żeby tylko chronić swoja dupę jednym słowem po prostu frajer i tyle
eh piękne rozumowanie ... i jeszcze taki mi z mordą frajer wyskakuje i myśli że jest fajny

Adamss [ beer & chill ]
god save the queen!