GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

New Generation Squad - oceniajcie

07.01.2008
19:50
smile
[1]

xNaruto [ Pretorianin ]

New Generation Squad - oceniajcie

Witam, moi koledzy z klasy trenują sobie parkur i nakręcili dwa filmiki, poprosili mnie o to abym dał to komuś to obejrzenia i oceniania, podawajcie swoje uwagi i propozycje co mogliby zmienić i co poprawić :)

- Początk

- a tutaj pełny filmik :)

07.01.2008
20:06
smile
[2]

xNaruto [ Pretorianin ]

A co mi tam

up

07.01.2008
20:37
smile
[3]

xNaruto [ Pretorianin ]

Ok ostatnia próba i daje se spokój :P

09.01.2008
12:04
smile
[4]

Puchciol [ Pretorianin ]

fajne ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.