
xNaruto [ Pretorianin ]
New Generation Squad - oceniajcie
Witam, moi koledzy z klasy trenują sobie parkur i nakręcili dwa filmiki, poprosili mnie o to abym dał to komuś to obejrzenia i oceniania, podawajcie swoje uwagi i propozycje co mogliby zmienić i co poprawić :)
- Początk
- a tutaj pełny filmik :)

xNaruto [ Pretorianin ]
A co mi tam
up

xNaruto [ Pretorianin ]
Ok ostatnia próba i daje se spokój :P

Puchciol [ Pretorianin ]
fajne ;)