GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siec WLAN, Neostrada -> Laptop -> PS3

07.01.2008
19:24
[1]

MaciekJ [ Konsul ]

Siec WLAN, Neostrada -> Laptop -> PS3

Witam.
Potrzebuje podlaczyc Playstation3 do neta. Posiadam neostrade, lecz nie mam routera, wiec kabelek nie wchodzi w gre. Moje pytanie jest wiec takie:
Czy mozna utworzyc za posrednictwem laptopa polaczenie wifi, lub bluetooth ktorym udostepnie sobie neta dla PS3 ? Jesli tak, to w jaki sposob to zrobic ?

07.01.2008
19:28
[2]

pecet007 [ - ]

Obstawiam że nie, chciałem dsa połączyć w trybie adhoc i nie dało rady, a to też w sumie konsola ;)

07.01.2008
19:32
[3]

MaciekJ [ Konsul ]

pecet007- Ciezka sprawa ;\ No nic, moze ktos cos bedzie wiedzial :P

Dodam jeszcze, ze mam jakas tam karte od neta z Orange, moze to cos zmienia :P

08.01.2008
20:53
smile
[4]

MaciekJ [ Konsul ]

UP :P

09.01.2008
08:38
[5]

albz74 [ Legend ]

Jak się łączysz z neo ? najprościej będzie kabelkiem spiąć konsolę z laptopem i udostępnić połączenie internetowe w ustawieniach sieci. Działa, przetestowane kiedyś przeze mnie.

09.01.2008
08:47
[6]

Narmo [ nikt ]

Zakładam, ze łączysz się przez modem USB
Panel Starowania --> Połączenia sieciowe --> Wchodzisz we właściwości połączenia telefonicznego przez które łaczysz się z Neostradą --> zakładka Zaawansowane --> zaznacz "Zezwalaj innym użytkownikom..." i wybierasz "Połączenie sieci bezprzewodowej".
Wchodzisz we właściwości połączenia sieci bezprzewodowej --> Dodaj --> Zaznaczasz na dole "To jest sieć typu komputer-komputer..."
Powinno działać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.