Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ronaldinho wśród "piłkarzyków"
Luknijcie sami:
Kurdt [ Legend ]
Wszyscy czytamy Z Czuba.

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Podejrzewamy, że gdyby osoba wykonująca te sztuczki była naszym przyjacielem, to po pierwszej wspólnej wizycie w pubie i partyjce w "piłkarzyki", przestałaby nim być. Pomijając już to, że nakazem sądu nie moglibyśmy się do niej zbliżać na dystans mniejszy niż 200 metrów.
Clarkson style.
Kompo [ Legend ]
O ile tego podrzucania to nigdy sobie nie rozkminiałem, o tyle te tricki z "kiwaniem" pod koniec to przecież normalka w meczu w piłkarzyki.

krzynier [ Senator ]
Sam posiadam gdzieś taki zabawkowy "stolik", ale nie sądziłem że można robić coś takiego - robi wrażenie
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
kompo ? takie odbicia pomiędzy umiesz ? rób
yasiu [ Senator ]
normalka moze tak, ale tempo w jakim to robi jest niesamowite :)
Kompo [ Legend ]
Shaybeck - > robię, gdy gram. A u ciebie jak wygląda gra w piłkarzyki, kręcenie drążkami 360 stopni cały czas?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
no bez jaj w ten sposób na pewno nie robisz
przyjrzyj się uważnie !
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Shay --> nie wiesz czy Kompo umie czy nie a i tak go przekonujesz ze nie umie ;)
robi wrazenie :O

Vidos [ Legend ]
Ekstra, chciał bym mieć takie umiejętności.

Karl_o [ maniaC ]
Kurcze dobry gościu jest. Wszystkie triki mi sie zarąbiście podobały...Szacunek ;)

Dexter666 [ salem alejkum ]
tylko w knajpach zazwyczaj jest szyba u góry więc te loby na nic :P
a filmik stary jak świat;]