GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ronaldinho wśród "piłkarzyków"

07.01.2008
18:51
[1]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ronaldinho wśród "piłkarzyków"

Luknijcie sami:

07.01.2008
18:52
[2]

Kurdt [ Legend ]

Wszyscy czytamy Z Czuba.

07.01.2008
18:53
smile
[3]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

Podejrzewamy, że gdyby osoba wykonująca te sztuczki była naszym przyjacielem, to po pierwszej wspólnej wizycie w pubie i partyjce w "piłkarzyki", przestałaby nim być. Pomijając już to, że nakazem sądu nie moglibyśmy się do niej zbliżać na dystans mniejszy niż 200 metrów.

Clarkson style.

07.01.2008
18:54
[4]

Kompo [ Legend ]

O ile tego podrzucania to nigdy sobie nie rozkminiałem, o tyle te tricki z "kiwaniem" pod koniec to przecież normalka w meczu w piłkarzyki.

07.01.2008
18:55
smile
[5]

krzynier [ Senator ]

Sam posiadam gdzieś taki zabawkowy "stolik", ale nie sądziłem że można robić coś takiego - robi wrażenie

07.01.2008
18:57
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

kompo ? takie odbicia pomiędzy umiesz ? rób

07.01.2008
18:58
[7]

yasiu [ Senator ]

normalka moze tak, ale tempo w jakim to robi jest niesamowite :)

07.01.2008
18:58
[8]

Kompo [ Legend ]

Shaybeck - > robię, gdy gram. A u ciebie jak wygląda gra w piłkarzyki, kręcenie drążkami 360 stopni cały czas?

07.01.2008
19:00
[9]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

no bez jaj w ten sposób na pewno nie robisz
przyjrzyj się uważnie !

07.01.2008
19:06
[10]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Shay --> nie wiesz czy Kompo umie czy nie a i tak go przekonujesz ze nie umie ;)

robi wrazenie :O

07.01.2008
19:13
smile
[11]

Vidos [ Legend ]

Ekstra, chciał bym mieć takie umiejętności.

08.01.2008
10:16
smile
[12]

Karl_o [ maniaC ]

Kurcze dobry gościu jest. Wszystkie triki mi sie zarąbiście podobały...Szacunek ;)

08.01.2008
10:48
smile
[13]

Dexter666 [ salem alejkum ]

tylko w knajpach zazwyczaj jest szyba u góry więc te loby na nic :P

a filmik stary jak świat;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.