GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sypiące się zasilacze

07.01.2008
18:01
[1]

jakubskowronski [ Intel ]

Sypiące się zasilacze

Witam , 2 miesiące temu miałem Tagana 500 , teraz niedawno miałem Tagana 700 i po jakiś 4 tygodniach obydwa zasilacze poszły się jeb.. , czy to możliwe że moja płyta główna powoduje jakieś spięcia i przez to siadają zasilacze? kumpel brało ostatnio też zasilacz z tego sklepu , Tagana 700 i jak mu siadło to zjarał jeszcze 8800ULTRA , jedyne to to mnie tylko powstrzymuje od wymiany płyty głównej , bo to chyba jakiś dziwny zbieg okoliczności , skoro siadają te zasilacze

07.01.2008
18:12
[2]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Dość możliwe, bo Tagan to nie jakiś Tracer czy coś tam, co ci doradzić...nie wiem, może spróbuj podłączyć jakiś tańszy zasilacz, chociaż to dość drogie rozwiązanie.

07.01.2008
18:15
[3]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

dziwny nie dziwny , moze u was w okolicy dopala sie reaktor z czarnobyla i skoki napiecia wykraczaja poza granice znosne dla zasilaczy ? :P

07.01.2008
18:17
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

ja spalilem kiedys 2 zasilacze jak sie okazało ze plyta glowna od spodu dotyka obudowy komputera :D

07.01.2008
18:27
smile
[5]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Co jak co, ale żeby Tagana spalić to trzeba mieć talent :o Na pewno się spaliły a nie zadziałały po prostu zabezpieczenia antyprzepięciowe/antyzwarciowe? Może za szybko wyciągnęliście pochopne wnioski? To, że zasilacz nie działa nie oznacza jeszcze, że się spalił.

07.01.2008
18:33
[6]

jakubskowronski [ Intel ]

Stary , szczerze to nie wiem , ja je oddaje na gwarancje a tyłuki z firmy je wymieniają na nowe , ale skoro to wina płyty głównej , to ona też powinna ucierpieć! a tym czasem ma się bardzo dobrze , obecnie siedzę na 450 , nie wiem nawet jakiej fimry , i jakoś działa , czekam na zasilacz OCZ 600 , jeżeli po miesiącu lub 2 znowu mi się spali zasilacz , to wymieniam defintywnie płyte główną , wymienił bym ją teraz , ale mojemu kumplowi też sie spalił Tagan 700 , a brał go z tego samego sklepu co ja! , jemu jeszcze sie spalił 8800Ultra

07.01.2008
22:59
[7]

jakubskowronski [ Intel ]

To wie ktoś gdzie może leżeć przyczyna?

08.01.2008
10:07
[8]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Mozliwe, że wadliwa partia. Nawet najlepszym się to czasem zdarza.

08.01.2008
11:48
smile
[9]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Albo macie jakąś kaprawą sieć energetyczną.

08.01.2008
15:10
[10]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Mi też ostatnio siadł Tagan, nie tyle że się spalił lecz podawał nieprawidłowe napięcia i poszedł wtedy kiedy siadł mi wentylek na płycie głównej.


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7153514

Tutaj masz linka do mojego byłego problemu, może dojdziesz do jakiś wniosków.

08.01.2008
19:35
smile
[11]

sulej013 [ Chor��y ]

ja mam tagana 600 i bez problemów chodzi jak na razie ma ok 2 miesiące ale zero problemów musiał byc jakiś wadliwy bo tagan jest jednym z lepszych i przede wszystkim cichszysz zasilaczy.

08.01.2008
19:56
[12]

jakubskowronski [ Intel ]

Teraz zamówiony został OCZ 600 , jak ten zasilacz mi pójdzie to zmieniam płyte główną

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.