GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak nazywał się program do robienia 'screena' ze strony?

07.01.2008
17:30
smile
[1]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Jak nazywał się program do robienia 'screena' ze strony?

Szukam programu służącego do zapisania całej strony w postaci obrazka .jpg

Wiem, że było coś takiego na forum swego czasu, ludzie wrzucali tak linki. Dzięki z góry :)

07.01.2008
17:32
[2]

Hakim [ Complete ]

FastStone Capture

07.01.2008
17:43
smile
[3]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Dzięki za superszybką odpowiedź :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.