
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Jak nazywał się program do robienia 'screena' ze strony?
Szukam programu służącego do zapisania całej strony w postaci obrazka .jpg
Wiem, że było coś takiego na forum swego czasu, ludzie wrzucali tak linki. Dzięki z góry :)
Hakim [ Complete ]
FastStone Capture

koziolekl [ Generaďż˝ ]
Dzięki za superszybką odpowiedź :)