berentzen [ Konsul ]
Rapidshare - konto PREMIUM?
Witam all, powiedzcie mi co to jest na zdjeciu --->
wchodzilem na Premium zone -> Premium-zone Login -> pozniej na Logs i tam mi sie pojawil.
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Ktos zaklepał sobie konto z punktów.
Kupiłes konto od osoby 3ciej? Czy bezposrednio przez rapidshare.com?
berentzen [ Konsul ]
nie, tylko kupilem sobie, ale tam jest moj adres ip