GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rapidshare - konto PREMIUM?

07.01.2008
17:30
[1]

berentzen [ Konsul ]

Rapidshare - konto PREMIUM?

Witam all, powiedzcie mi co to jest na zdjeciu --->

wchodzilem na Premium zone -> Premium-zone Login -> pozniej na Logs i tam mi sie pojawil.


Rapidshare - konto PREMIUM? - berentzen
07.01.2008
17:35
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Ktos zaklepał sobie konto z punktów.
Kupiłes konto od osoby 3ciej? Czy bezposrednio przez rapidshare.com?

07.01.2008
18:00
[3]

berentzen [ Konsul ]

nie, tylko kupilem sobie, ale tam jest moj adres ip

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.