
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Evil Islands: Forgotten in Astrale - Gdzie dostać?
Szlag mnie niestety już trafia - tak ładnie "zupgradowana" moja ulubiona gra, a Ja jej nigdzie dostać nie mogę...
... tak więc pytam się szanownie i uprzejmie - czy znacie jakieś miejsce gdzie można by to to dostać?

Dycu [ zbanowany QQuel ]
upnę, kochani, poratujcie, bez tej gry moje życie nie ma sensu ; )

.kNOT [ Progresor ]
W sklepie, np. CDGames.ru?
205 + 450 + opłata za transfer

Dycu [ zbanowany QQuel ]
<drapie się po głowie> Aż muszę spytać - wie ktoś może czy to zostało wydane w jakim ludzkim języku, bo jam młody waćpan, cyrylica mi nieznane dziwo : )?

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Łup, do góry - teraz więcej osób siedzi na forum : )

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Jednak mnie nie kochacie : P?
jaro - Zaraz sprawdzę u wujka, ale coś mi się wydaje że nieco zbyt mało popularne żeby wujek miał : P
No tak, wujek ma, ale podstawkę mam taką ładną, oryginalną, przejdzientą x razy, to by się przydał dodatek też i taki : )
boskijaro [ Senator ]
Chyba zostaje wujek torrent, chociaż widziałem raz na Allegro, możesz poczekać trochę może ktoś wystawi ...