GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Evil Islands: Forgotten in Astrale - Gdzie dostać?

07.01.2008
17:20
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Evil Islands: Forgotten in Astrale - Gdzie dostać?

Szlag mnie niestety już trafia - tak ładnie "zupgradowana" moja ulubiona gra, a Ja jej nigdzie dostać nie mogę...

... tak więc pytam się szanownie i uprzejmie - czy znacie jakieś miejsce gdzie można by to to dostać?

08.01.2008
07:43
smile
[2]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

upnę, kochani, poratujcie, bez tej gry moje życie nie ma sensu ; )

08.01.2008
08:23
smile
[3]

.kNOT [ Progresor ]

W sklepie, np. CDGames.ru?



205 + 450 + opłata za transfer

08.01.2008
09:51
smile
[4]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

<drapie się po głowie> Aż muszę spytać - wie ktoś może czy to zostało wydane w jakim ludzkim języku, bo jam młody waćpan, cyrylica mi nieznane dziwo : )?

08.01.2008
16:39
smile
[5]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Łup, do góry - teraz więcej osób siedzi na forum : )

08.01.2008
19:46
smile
[6]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Jednak mnie nie kochacie : P?

jaro - Zaraz sprawdzę u wujka, ale coś mi się wydaje że nieco zbyt mało popularne żeby wujek miał : P

No tak, wujek ma, ale podstawkę mam taką ładną, oryginalną, przejdzientą x razy, to by się przydał dodatek też i taki : )

08.01.2008
19:48
[7]

boskijaro [ Senator ]

Chyba zostaje wujek torrent, chociaż widziałem raz na Allegro, możesz poczekać trochę może ktoś wystawi ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.