GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problemy z grami pisać tutaj 2

07.01.2008
17:04
[1]

qest333 [ Legionista ]

problemy z grami pisać tutaj 2

jeżeli macie problemy z grami (np. w grze nie pokazuje sie obraz lub nie chce sie załadować srona z grą) to piszcie tutaj.

07.01.2008
17:06
[2]

qest333 [ Legionista ]

za późno

07.01.2008
17:13
smile
[3]

qest333 [ Legionista ]

claudespeed18-> no i do tego okienka włożyć płytke i już grasz

07.01.2008
17:13
[4]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Jak przejść węża na nokii 3310?

07.01.2008
17:16
[5]

claudespeed18 [ Senator ]

o LOL, ale pytalem co sie robi jak sie jusz wlorzy i sie kreci plytka i okienka wyskakujom na ekranie a ja chcem grac i nie wiem co robic :(

spoiler start
:PPPPPP hehehehe :D
spoiler stop

07.01.2008
17:17
[6]

qest333 [ Legionista ]

no normalnie

07.01.2008
17:19
[7]

claudespeed18 [ Senator ]

aha to dzienki juz wiem, jak normalnie to wiem, dzieki 'weri macz'

spoiler start
OMG :D
spoiler stop

07.01.2008
17:22
[8]

qest333 [ Legionista ]

claudespeed18-> jak masz karte pamięci to włąz ja zanim włączysz playstaison2 i właśnie już grasz

07.01.2008
17:24
[9]

qest333 [ Legionista ]

claudespeed-> ale to no normalnie to pisałem do loczka

07.01.2008
17:28
[10]

claudespeed18 [ Senator ]

ale ze ja chce pograc na komputerze i sie gra nie wloncza, bo okienka wyskakujom, ale dobra jusz nie chce, cos popsuje, ide sjie pouczyc

spoiler start
:DDDD
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.