qest333 [ Legionista ]
problemy z grami pisać tutaj 2
jeżeli macie problemy z grami (np. w grze nie pokazuje sie obraz lub nie chce sie załadować srona z grą) to piszcie tutaj.
qest333 [ Legionista ]
za późno

qest333 [ Legionista ]
claudespeed18-> no i do tego okienka włożyć płytke i już grasz
Loczek [ El Loco Boracho ]
Jak przejść węża na nokii 3310?
claudespeed18 [ Senator ]
o LOL, ale pytalem co sie robi jak sie jusz wlorzy i sie kreci plytka i okienka wyskakujom na ekranie a ja chcem grac i nie wiem co robic :(
qest333 [ Legionista ]
no normalnie
claudespeed18 [ Senator ]
aha to dzienki juz wiem, jak normalnie to wiem, dzieki 'weri macz'
qest333 [ Legionista ]
claudespeed18-> jak masz karte pamięci to włąz ja zanim włączysz playstaison2 i właśnie już grasz
qest333 [ Legionista ]
claudespeed-> ale to no normalnie to pisałem do loczka
claudespeed18 [ Senator ]
ale ze ja chce pograc na komputerze i sie gra nie wloncza, bo okienka wyskakujom, ale dobra jusz nie chce, cos popsuje, ide sjie pouczyc