GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem

07.01.2008
17:01
[1]

Kamis_145 [ Chor��y ]

Problem

Witam.XBOX 360 porysował mi płytkę z grą i teraz jak wkładam to porysowaną płytke to nie działa.Czy juz ta gra jest niedobra?

08.01.2008
20:25
smile
[2]

0Kamil00 [ Junior ]

Spróbuj wysłać do regeneracji płyt.Bo kopii zapasowej raczej nie zrobisz :P

08.01.2008
20:29
[3]

mefek [ Konsul ]

Spróbuj na komputerze może przegrać.

08.01.2008
20:32
[4]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Spróbuj clonem na kompie ja przegrać. Z wszytkich programów ten najwięcej uszkodzonych płyt mi otworzył.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.