Kamis_145 [ Chor��y ]
Problem
Witam.XBOX 360 porysował mi płytkę z grą i teraz jak wkładam to porysowaną płytke to nie działa.Czy juz ta gra jest niedobra?

0Kamil00 [ Junior ]
Spróbuj wysłać do regeneracji płyt.Bo kopii zapasowej raczej nie zrobisz :P
mefek [ Konsul ]
Spróbuj na komputerze może przegrać.
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Spróbuj clonem na kompie ja przegrać. Z wszytkich programów ten najwięcej uszkodzonych płyt mi otworzył.