
scofield132 [ Pretorianin ]
JUICED 2-czy warto???
czy warto kupic grę juiced 2??
jak tak to dlaczego?
powiedzcie co wam sie podoba w niej
©®© [ Generaďż˝ ]
Szczerze... nie warto. Wybrałbym z podobnych NFS Pro Street, duzo przyjemniejsza zabawa. Mam obydwie zainstalowane i J2 po 15 minutach zaczeło mnie poważnie drażnić...
Chciałes żeby podac plusy J2 - to moze ja zrobie inaczej i podam jej minusy:
-marna kopia kilku poprzednich nfs-ów zebrana w jedną całość
-realizm rozgrywki mniej wiecej na poziomie sega rally 2, chociaz nie, w SR2 grało sie duzo przyjemniej
-gra wyglada przeciętnie pod względem graficznym w stosunku do pro street'a
-drażniące drobne błędy

kkkkkkrystian [ Senator ]
nie warto, po prostu
również wyłączyłem po 15 minutach
wkurzający, prosty model jazdy, i drobne błędy z głosem (chodzi mi tu o to gdyż po wyłączeniu głosu gra chodzi tak jak powinna, a z głosem potrafiła u mnie ciąć nawet na najmniejszej rozdzielczości) i ze źle wyglądającymi winylami - to tylko główne błędy tej gry
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
minusy:
-kiepsko wyglądające winyle
-problemy z głosem
-prosty model jazdy
-drobne błędy
plusy:
+dużo aut
+są jeszcze jakieś plusy?
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Nie warto ta gra to jest wogóle wilelka pomyłka !!! Duże wymagania , beznadziejny model ajzdy jak bym grał w jakąś mini gre z dobrą grafą ! lepiej se Pro Street sciągnij , albo kup jak wolisz !
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
beznadzjeja ja bym wolał NFS pierwszą częsć albo drugą od Juiceda

scofield132 [ Pretorianin ]
hmmm... tego sie spodziewałem,czyli juiced 2 to taki sam nie wypał jak 1.
nfsa-prostreet już pszeszedłem...
choc też sie troche zawiodłem...
choć pomysł na wyścigi nie byl taki najgorszy i troche poprawiła sie jakość tej gry

speedy24 [ Generaďż˝ ]
Juiced 2 i tak jest lepszy od N4S PS, dlaczego? ano dlatego ze jest troche lepiej zoptymalizowany i nie przycina przez cały wyścig, ale TYLKO kilka razy na wyścig, a to i tak nie zawsze, bo głównie to na trasach WŁOCHY i ANGLIA. Model zniszczeń również jest lepszy od tego w N4S, grafika może nie jest superrealistyczna, ale ta gra jest w 100% ARCADE'owa, więc taka grafika jaka jest obecnie w zupełności wystarczy. SAMOCHODY, prawie 100!!! nie to co w N4S'dach, co kolejna część to kilka autek więcej, już w pierwszej części Juiced było ponad 50, a niewiele więcej jest teraz w PS. DŹWIĘK, może i jakieś tam problemy są, ale czy aż tak one przeszkadzają? nie dla mnie, to że nieusłysze jakiegoś dzwięku, lub usłysze go zawcześnie/zapóźno to dla mnie nie ma aż takiego znaczenia. MODEL JAZDY, tak jak wcześniej napisałem, jest w 100% arcadeowy, i mnie się to bardzo podoba, a jęsli ktoś nie radzi sobie to oczywiste jest że będzie na niego (model jazdy) psioczył!!! Minusami J2 mogą być jedynie zamazane winyle i ewentualnie te drobne kłopoty z dźwiękiem.
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Ja miałem w Juiced 2 większą zwieche niz w Pro street ! Chyba , że wyłączyłem dźwięk w J2!!