GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JUICED 2-czy warto???

07.01.2008
16:37
smile
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

JUICED 2-czy warto???

czy warto kupic grę juiced 2??
jak tak to dlaczego?
powiedzcie co wam sie podoba w niej

07.01.2008
17:24
[2]

©®© [ Generaďż˝ ]

Szczerze... nie warto. Wybrałbym z podobnych NFS Pro Street, duzo przyjemniejsza zabawa. Mam obydwie zainstalowane i J2 po 15 minutach zaczeło mnie poważnie drażnić...
Chciałes żeby podac plusy J2 - to moze ja zrobie inaczej i podam jej minusy:
-marna kopia kilku poprzednich nfs-ów zebrana w jedną całość
-realizm rozgrywki mniej wiecej na poziomie sega rally 2, chociaz nie, w SR2 grało sie duzo przyjemniej
-gra wyglada przeciętnie pod względem graficznym w stosunku do pro street'a
-drażniące drobne błędy

07.01.2008
18:05
smile
[3]

kkkkkkrystian [ Senator ]

nie warto, po prostu
również wyłączyłem po 15 minutach
wkurzający, prosty model jazdy, i drobne błędy z głosem (chodzi mi tu o to gdyż po wyłączeniu głosu gra chodzi tak jak powinna, a z głosem potrafiła u mnie ciąć nawet na najmniejszej rozdzielczości) i ze źle wyglądającymi winylami - to tylko główne błędy tej gry

07.01.2008
20:30
[4]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

minusy:
-kiepsko wyglądające winyle
-problemy z głosem
-prosty model jazdy
-drobne błędy
plusy:
+dużo aut
+są jeszcze jakieś plusy?

08.01.2008
09:39
[5]

2k8 Black4 [ Pretorianin ]

Nie warto ta gra to jest wogóle wilelka pomyłka !!! Duże wymagania , beznadziejny model ajzdy jak bym grał w jakąś mini gre z dobrą grafą ! lepiej se Pro Street sciągnij , albo kup jak wolisz !

08.01.2008
14:49
[6]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

beznadzjeja ja bym wolał NFS pierwszą częsć albo drugą od Juiceda

08.01.2008
16:15
smile
[7]

scofield132 [ Pretorianin ]

hmmm... tego sie spodziewałem,czyli juiced 2 to taki sam nie wypał jak 1.
nfsa-prostreet już pszeszedłem...
choc też sie troche zawiodłem...
choć pomysł na wyścigi nie byl taki najgorszy i troche poprawiła sie jakość tej gry

08.01.2008
17:13
smile
[8]

speedy24 [ Generaďż˝ ]

Juiced 2 i tak jest lepszy od N4S PS, dlaczego? ano dlatego ze jest troche lepiej zoptymalizowany i nie przycina przez cały wyścig, ale TYLKO kilka razy na wyścig, a to i tak nie zawsze, bo głównie to na trasach WŁOCHY i ANGLIA. Model zniszczeń również jest lepszy od tego w N4S, grafika może nie jest superrealistyczna, ale ta gra jest w 100% ARCADE'owa, więc taka grafika jaka jest obecnie w zupełności wystarczy. SAMOCHODY, prawie 100!!! nie to co w N4S'dach, co kolejna część to kilka autek więcej, już w pierwszej części Juiced było ponad 50, a niewiele więcej jest teraz w PS. DŹWIĘK, może i jakieś tam problemy są, ale czy aż tak one przeszkadzają? nie dla mnie, to że nieusłysze jakiegoś dzwięku, lub usłysze go zawcześnie/zapóźno to dla mnie nie ma aż takiego znaczenia. MODEL JAZDY, tak jak wcześniej napisałem, jest w 100% arcadeowy, i mnie się to bardzo podoba, a jęsli ktoś nie radzi sobie to oczywiste jest że będzie na niego (model jazdy) psioczył!!! Minusami J2 mogą być jedynie zamazane winyle i ewentualnie te drobne kłopoty z dźwiękiem.

10.01.2008
17:12
[9]

2k8 Black4 [ Pretorianin ]

Ja miałem w Juiced 2 większą zwieche niz w Pro street ! Chyba , że wyłączyłem dźwięk w J2!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.