GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic II- dziwny problem

07.01.2008
16:10
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Gothic II- dziwny problem

Mam dziwny problem z gra Gothic II, gra mi czasami strasznie tnie,w przez prawie caly czas tak lekko przycina.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nawet na minimalnych sie tnie, a spelniam 2x rozsadne wymagania.

Gra z CDA
Dlaczego gra mi sie tnie ??

Mój komp:
1,8 ghz
512 ram
64 mb karty graficznej
Ati radeon 9000

PS:
Najlepsze jest to ze Oblivion mi chodzi dobrze na tym kompie xD

07.01.2008
16:35
[2]

huba-uba [ Pretorianin ]

z gothicem 2 jest tak ze nawet na lepszym kompie się trochę tnoł poza tym gra ma dużo błędów

07.01.2008
16:35
[3]

Rezort [ Generaďż˝ ]

kurcze ja chcialby se normalnie pograc, czy napewno nikt nie wiem ??


edit: no moze masz racje

07.01.2008
16:37
[4]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

u mnie chodził normalnie nawet na słabszym kompie niż twój

07.01.2008
16:41
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

poprostu nie jest dobrze zoptymalizowany. mi na starszym sprzecie tj.A64 2800,512 Ram,9600PRO tez sie scinal ale wystarczylo nacisnac f1 lub f2 czy 1 lub 2 nie pamietam by zmniejszyc widocznosc i wszystko smigalo...

a i potem zmienilem na 9700PRO i to samo...
zmniejsz grafe i graj dowoli

07.01.2008
16:45
[6]

Rezort [ Generaďż˝ ]

dobra poprubuje,wielkie
THX dla was ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.