Rezort [ Generaďż˝ ]
Gothic II- dziwny problem
Mam dziwny problem z gra Gothic II, gra mi czasami strasznie tnie,w przez prawie caly czas tak lekko przycina.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nawet na minimalnych sie tnie, a spelniam 2x rozsadne wymagania.
Gra z CDA
Dlaczego gra mi sie tnie ??
Mój komp:
1,8 ghz
512 ram
64 mb karty graficznej
Ati radeon 9000
PS:
Najlepsze jest to ze Oblivion mi chodzi dobrze na tym kompie xD
huba-uba [ Pretorianin ]
z gothicem 2 jest tak ze nawet na lepszym kompie się trochę tnoł poza tym gra ma dużo błędów
Rezort [ Generaďż˝ ]
kurcze ja chcialby se normalnie pograc, czy napewno nikt nie wiem ??
edit: no moze masz racje
<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
u mnie chodził normalnie nawet na słabszym kompie niż twój
Hugunumana [ Konsul ]
poprostu nie jest dobrze zoptymalizowany. mi na starszym sprzecie tj.A64 2800,512 Ram,9600PRO tez sie scinal ale wystarczylo nacisnac f1 lub f2 czy 1 lub 2 nie pamietam by zmniejszyc widocznosc i wszystko smigalo...
a i potem zmienilem na 9700PRO i to samo...
zmniejsz grafe i graj dowoli
Rezort [ Generaďż˝ ]
dobra poprubuje,wielkie
THX dla was ;)