GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

piła 3

07.01.2008
16:09
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

piła 3

Jestem świeżo po wszystkich częściach piły. Po obejrzeniu piły 3 byłem zachwycony ale nie mogłem spać w noce ze względu na koszmaru z Jigsawem. Jakei tablekti do spania proponujecie bo na następny seans będe ich potrzebować.

07.01.2008
16:10
smile
[2]

Locke. [ Pretorianin ]

3/10.

07.01.2008
16:13
[3]

Vidos [ Legend ]

Imo piła nie jest straszna tylko trzymająca w napięciu, także nie wiem co cię tam takiego wystraszyło, no i oczywiście pierwsza część jest najlepsza.

07.01.2008
16:51
smile
[4]

Bojak [ Don ]

Piła nie jest wogóle straszna. Nie wiem czego sie boisz. Po zobaczeniu naprawde strasznych filmów przejdzie ci ten lęk...przeciez najlepiej leczyc kaca dalej pijąc nie ? :) Wg mnie w napieciu trzyma tylko pierwsza część. To była sensacja. 2 juz słabsza. 3 to po prostu przesada. Ta scena z głową...no krwawa jest ale co to ma niby być ? Emocje ? "O tak, teraz krew trysneła az do sufitu !" - chyba tylko takie :)

07.01.2008
17:00
smile
[5]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Dla mnie Piła to nic innego jak zwykły film akcji, no może jedynkę pod horror bym wcisnoł, lecz też miałbym wątpliwości.

07.01.2008
17:06
[6]

Kasha_Krk [ Pretorianin ]

wybiera sie ktoś ;> Ja tak :>

07.01.2008
17:14
smile
[7]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

Miałem tak samo po obejrzeniu swieżo trylogii krzyku. Nie martw sie minie.

07.01.2008
17:30
[8]

©®© [ Generaďż˝ ]

18 stycznia w Multikinie jest noc z Piłą, wszystkie 4 cześci jedna po drugiej. Zastanawiam sie czy sie nie wybrac, pomimo ze 1-3 juz widziałem, ale warto sobie przed 4 odświezyc pamiec, bo podobno w 4 jest wyjasnionych duzo rzeczy z poprzednich czesci.

07.01.2008
17:51
[9]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

nie bałem się ale byłem w napięciu i były emocje. Tortury są świetne. I ten klimat........tylko co to k***a ma znaczć sen śmierci Jgsawa, którego zawału dostałem(to była mocna scena). A jeśli chodzi o te seanse Piły to chetnie bym sie wybral tylko nie moge

07.01.2008
17:53
[10]

Grand [ The One And Only ]

w 4 jak zwykle to samo juz mi sie nudzi ta seria :D nie no w sumie to jak zawsze koniec niszczy ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.