domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
Sterki;]
jakie sterowniki do mojej karty???
GeForce4 MX440
szukałem na stronie nvidi i nie mogłem znaleźć;/
jajko w imadle [ Konsul ]
jaki windows?
2k/xp --->
95/98/Me --->
TajemniczyDonPedro ---> a na cholere mu wersja 93.71? tylko więcej zajmuje a gf4 nic nie zyska. wystarczy 4x.xx

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
* Nie wiem, :p takie znalazła mi wyszukiwarka.
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
Windows Xp Profesional S2 oczywiście;]
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
aa i to są najnowsze sterki tak?????
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Te co ja podałem tak, te co podał jajko w imadle z przed paru lat .
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
ok dzieki dlatego te jego tak mało zajmują:P