GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mikrofon problem

07.01.2008
15:48
[1]

..::Geralt::.. [ xircom ]

Mikrofon problem

Kupiłem sobie mikrofon do komputera i potrzebuje programu dzięki któremu będę mógł sobie śpiewać i żebym to słyszał w głośnikach koputerowych

07.01.2008
15:49
smile
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

lalalalala

07.01.2008
15:49
[3]

Tomus665 [ Legend ]

VanBasco

07.01.2008
15:50
[4]

jajko w imadle [ Konsul ]

jak masz windowsa to wystarczy że we właściwościach dźwięku (tam gdzie masz wszystkie suwaczki z głośnością) odznaczysz 'wycisz' przy suwaczku o nazwie mikrofon

07.01.2008
15:54
[5]

Vidos [ Legend ]

Nie potrzebujesz żadnych programów aby się słyszeć w głośnikach, wystarczy że zaznaczysz opcję Mikrofon, standardowo jest wyciszony.-->


Mikrofon problem - Vidos
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.