..::Geralt::.. [ xircom ]
Mikrofon problem
Kupiłem sobie mikrofon do komputera i potrzebuje programu dzięki któremu będę mógł sobie śpiewać i żebym to słyszał w głośnikach koputerowych

Hugunumana [ Konsul ]
lalalalala
Tomus665 [ Legend ]
VanBasco
jajko w imadle [ Konsul ]
jak masz windowsa to wystarczy że we właściwościach dźwięku (tam gdzie masz wszystkie suwaczki z głośnością) odznaczysz 'wycisz' przy suwaczku o nazwie mikrofon
Vidos [ Legend ]
Nie potrzebujesz żadnych programów aby się słyszeć w głośnikach, wystarczy że zaznaczysz opcję Mikrofon, standardowo jest wyciszony.-->