Eckity [ Konsul ]
Dinozaury, Gady - pomocy
Witam! Potrzebuję jakieś fotki tych zwierząt. Proszę o pomoc. Może jakieś strony z tym związane???
Pozdrawiam i z góry dziękuje! Eckity.

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Ej, patrz, znalazłem na google! Dziwne, nie?

elo.ziom [ Pretorianin ]
wielebny_666 [ Generaďż˝ ]
nie to zebym nazekal itp ale use---->
Vidos [ Legend ]