GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitman - film

07.01.2008
13:34
[1]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Hitman - film

Wczoraj obejrzałem film Hitman. Bardzo mi się podobał. Od początku do końca trzyma w napięciu i nawiązuje do gry. Tylko jedna rzecz mi przeszkadzała: aktor, który wcielił się w główną rolę. Jakoś mi do tego filmu nie pasował. Cały czas kojarzył mi się z filmem Dziewczyna z sąsiedztwa.

A jakie są wasze opinie na temat Hitmana??

07.01.2008
13:39
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7111969
Tu juz troche opinii jest.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.