Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Hitman - film
Wczoraj obejrzałem film Hitman. Bardzo mi się podobał. Od początku do końca trzyma w napięciu i nawiązuje do gry. Tylko jedna rzecz mi przeszkadzała: aktor, który wcielił się w główną rolę. Jakoś mi do tego filmu nie pasował. Cały czas kojarzył mi się z filmem Dziewczyna z sąsiedztwa.
A jakie są wasze opinie na temat Hitmana??
wysiak [ Generaďż˝ ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7111969
Tu juz troche opinii jest.