
jojko999 [ Generaďż˝ ]
Jaką kartę TV do komputera?
No właśnie?
Najpierw chciałem kupić sobie TV LCD z dyskiem, ale takie robi tylko LG o nie najlepszych matrycach. No to wpadłem na pomysł, że kupie inny bez HDD za to dokupię nagrywarkę DVD i w sunie koszt będzie podobny.
Na koniec doszedłem do wniowsku, że przecież net też mam z kablówki i mogę do nagrywania zastosować kompa. Chodzi mi tylko o nagrywanie jakichś programów do obejrzenia na potem, nie interesuje mnie żadne późniejsze nagrywanie na DVD.
Czyli potrzeby mam takie, żeby karta odebrała pełny zakres pasma kablowego, możliwość zapisania ok. 100 kanałów i ich nagrywania na dysk w formacie avi z możliwością kompresji "w locie" xvid-em. Pilot zbędny. Może są teraz dostępne jakieś inne bajery?
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
Ja miałem Leadtek WinFast Tv2000 XP Expert
Jedwabista karta ale mi była zbędna więc sprzedałem.