GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wodka "Fryderyk" 50%.

07.01.2008
12:10
[1]

matejjj [ Centurion ]

Wodka "Fryderyk" 50%.

Hej. Ile kosztuje taka wodka? Czy jest dobra?

Dzieki.

07.01.2008
12:14
[2]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Jeśli wogóla taka jest, to pewnie jest tania i nie dobra.

07.01.2008
12:17
[3]

Vidos [ Legend ]

Pierwszy raz słyszę o takiej wódce.

07.01.2008
12:18
[4]

rafaleon 2.2 [ Poseł ]

Chodzi ci o tą?

07.01.2008
12:19
smile
[5]

Dexter666 [ salem alejkum ]

Znajomy wiele razy przywoził ją z Czech, jest w butelkach 1litrowych (taka sie najlepiej opłaca) jest mocna i dobra (jak zmrożona). a cena... hmmm... wiem że bardzo mało, ale kurde, zabijcie mnie ale wyleciało z główki :P

07.01.2008
12:22
[6]

matejjj [ Centurion ]

Tak, to z Czech.

07.01.2008
12:22
[7]

volvo [ Konsul ]

Obstawiam coś w okolicach 10 zł za litr :)

07.01.2008
12:24
smile
[8]

Dexter666 [ salem alejkum ]

volvo --> a ja 15 ;] ale nie pamiętam! 10 to za mało ciut moim zdaniem.

szukam fotki butelki z folderu 'Imprezy - zdjęcia' xD

07.01.2008
12:24
smile
[9]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Nie jest zła, kiedyś z gwinta łoiliśmy i jako tako wchodziło:P

07.01.2008
12:31
[10]

volvo [ Konsul ]

Wiem że na sylwestra znajomy przywiózł około 50 litrów tego syfu i sprzedawał na osiedłu po 30 zł za litr - mówił że z ogromnym zyskiem :P

07.01.2008
12:48
[11]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

nie widziałem takiej wodki ale dobrze się prezentuje

07.01.2008
12:54
[12]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Nie spotkałem się i raczej bym nie spróbował gdybym się spotkał.

07.01.2008
12:56
[13]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Hm. Widze, ze to rarytas dostepny nietylko w mojej okolicy ;)

To jest przemycana vodka porozcienczana ze spirytusem (?). Przynajmniej tak to wyglada u mnie w miescie. 50% nie bierze sie z nikad :D

U mnie sprzedaje je pewna starsza pani, u siebie w mieszkaniu (niezly biznes pewnie kreci:D) w butelkach 0,5 i 1l ;) ostatnio pilem to zeszlej zimy. Teraz chyba nie wzialbym tego do ust :(

Ceny (u mnie w miescie):
0,5l - 10zl
1l - 20zl :D

Chociaz moze teraz cos sie zmienilo? :P

07.01.2008
13:01
[14]

Dexter666 [ salem alejkum ]

Sir klesk --> ale ta wódka o której mowa w temacie nie jest rozrabiana w piwnicy czy w pokoju... Fryderyk jest kupowany w sklepie... i na bank nie smakuje jak przeżarta wóda z wodą.
a tak w ogóle to jej nie wezmę do ust już nigdy* ani innych wódek dziwnego pochodzenia... ach te postanowienia :P

* - nigdy nie mów nigdy.

07.01.2008
13:17
smile
[15]

QrKo_ [ ]

Taka z zielona etykietka?
U nas to idzie dostac, i tak - jest to czeskie rozcienczane gowno :)

07.01.2008
13:19
smile
[16]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja kiedyś piłem czeską wódkę, nazywała się Mustang. Była dobra i tania.

spoiler start
NIGDY WIĘCEJ!!! :D
spoiler stop

07.01.2008
13:46
[17]

gofer [ tifoso ]

Fred to jedna z gorszych wódek, jakie w życiu piłem. Dla mnie to nadaje się tylko na ostatnie godziny picia, kiedy w głowie mocno szumi, a kubeczki smakowe nie pracują tak jak powinny. Chociaż szczerze mówiąc wolałbym już Leśnego Dzbana się napić...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.