GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Masażysta - kibic :))

07.01.2008
10:53
smile
[1]

stanson_ [ Szeryf ]

Masażysta - kibic :))

LOL :D

07.01.2008
10:55
smile
[2]

Loon [ Panicz ]

Czytalem o tym na zczuba.pl, skonczylo sie walkowerem :)

07.01.2008
10:58
smile
[3]

Vidos [ Legend ]

Masażysta i chorobliwy kibic własnej drużyny w jednym, urocze.

07.01.2008
11:15
[4]

Lookash [ Senator ]

Świetnie. Przypomniał mi się filmik, gdzie chłopiec podający piłki wrzucił takową do pustej bramki, po czym sędzina uznała gola ;]

07.01.2008
11:17
[5]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

hehe niezle ale z tym gosciem co wrzucil pilke do bramki bylo lepsze :D

07.01.2008
11:50
[6]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

ciekawe jak zakonczyl sie mecz

07.01.2008
11:54
smile
[7]

gorsett [ Chor��y ]

Lookash ==> Tej akcji nie widziałem, czekam na link

07.01.2008
11:56
[8]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

StifflersMum ---> W pierwszym komentarzu pod filmem jest wypowiedź, że mecz został zakończony walkowerem dla gości. Poza tym myśle że ta piłka nie zmierzała w światło bramki ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.