
stanson_ [ Szeryf ]
Masażysta - kibic :))
LOL :D

Loon [ Panicz ]
Czytalem o tym na zczuba.pl, skonczylo sie walkowerem :)

Vidos [ Legend ]
Masażysta i chorobliwy kibic własnej drużyny w jednym, urocze.
Lookash [ Senator ]
Świetnie. Przypomniał mi się filmik, gdzie chłopiec podający piłki wrzucił takową do pustej bramki, po czym sędzina uznała gola ;]
$ebs Master [ Profesor Oak ]
hehe niezle ale z tym gosciem co wrzucil pilke do bramki bylo lepsze :D
StifflersMum [ M.I.L.F ]
ciekawe jak zakonczyl sie mecz

gorsett [ Chor��y ]
Lookash ==> Tej akcji nie widziałem, czekam na link
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
StifflersMum ---> W pierwszym komentarzu pod filmem jest wypowiedź, że mecz został zakończony walkowerem dla gości. Poza tym myśle że ta piłka nie zmierzała w światło bramki ...