GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Splinter Cell Chaos Theory na Viście?

07.01.2008
08:38
[1]

Water_Strider [ Chor��y ]

Splinter Cell Chaos Theory na Viście?

Witam. Jak w temacie będę instalował Viste i mam pytanko: zainstaluje na niej grę SC: Chaos Theory? Bo teraz miałem ją zainstalowaną na XP i brat gra, więc czy na Viście da radę? Dzięki.

07.01.2008
10:51
smile
[2]

Vidos [ Legend ]

Myślę że nie ma co gdakać zanim nie spróbujesz, zainstaluj Vistę i SCHT gdy nie będzie działać to wtedy będziemy coś myśleć.
Powodzenia.

07.01.2008
10:54
[3]

wysiak [ Generaďż˝ ]



Bedzie ok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.