GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Właścicielem KFC jest Ku Klux Klan a Ziemia jest płaska!

07.01.2008
06:56
smile
[1]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Właścicielem KFC jest Ku Klux Klan a Ziemia jest płaska!

"Ziemia jest płaskim dyskiem, którego centrum jest Biegun Północny. Widziana z góry, przypomina rysunek z flagi ONZ" - twierdzi Towarzystwo Płaskiej Ziemi.

KFC uważane jest za ulubiony fast-food czarnoskórej populacji Ameryki, ponieważ - według stereotypu - każdy Murzyn uwielbia smażone kurczaki, KKK nasącza kurczaki z KFC środkiem powodującym impotencję u czarnych - i tylko u czarnych - mężczyzn.

polecam lekturę do porannego śniadania, a może raczej po śniadaniu bo można udławić się ze śmiechu.

07.01.2008
07:01
smile
[2]

Łyczek [ Legend ]

Eee to jeszcze nic :) Jeden Amerykanin powiedział, że jest 10 Wież Eiffla a niektórzy na pytanie ile boków ma trójkąt odpowiadali: "O choleraaa... Cztery ?" lub "Jeden ale nie, pewnie to podchwytliwe pytanie, więc nie ma żadnego boku" :)

07.01.2008
07:05
smile
[3]

Garbizaur [ Legend ]

Wow... rzeczywiście niezły wykoks...

07.01.2008
07:15
[4]

N|NJA [ Senator ]

I has see old news on teh internets


Apropos KFC->




Swoją droga wiem skad ten stereotyp, wystarczy w tygodniu przejść obok KFC w centrum Wawy, cała czarna populacja Mazowsza tam się zbiera.



Właścicielem KFC jest Ku Klux Klan a Ziemia jest płaska! - N|NJA
07.01.2008
07:33
smile
[5]

Narmo [ nikt ]

Nie rozumiem co oni mają do końca świata. Przecież wszyscy wiemy, że to prawda. Do 2013 już nie doczekamy.

07.01.2008
07:37
[6]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Ciemnota i zabobon. ;D

07.01.2008
07:52
[7]

Lolter [ Totally ]

Dawno takich głupot nie czytałem.

07.01.2008
08:19
smile
[8]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Miła lektura dla oka xD

07.01.2008
08:20
smile
[9]

SanthiX [ Almost Saint ]

Eee to jeszcze nic :) Jeden Amerykanin powiedział, że jest 10 Wież Eiffla a niektórzy na pytanie ile boków ma trójkąt odpowiadali: "O choleraaa... Cztery ?" lub "Jeden ale nie, pewnie to podchwytliwe pytanie, więc nie ma żadnego boku" :)

Jakby ktoś chciał zobaczyć:

07.01.2008
10:47
smile
[10]

reik [ Pretorianin ]

Narmo: no co ty. Przecież ostatni oficjalny koniec świata był w 2000 roku już.

07.01.2008
11:42
[11]

camelx [ Pretorianin ]

A kto jest wlascicielem MCdonalda ?
Kaczor czy Donald ? ;)

07.01.2008
12:43
smile
[12]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Z jednym się zgadzam. Bush faktycznie jest jaszczurem:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.