GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolno ładujące się obrazki .

07.01.2008
02:21
smile
[1]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Wolno ładujące się obrazki .

Od 2 miesiecy zauwazylem , ze gdy otwieram jakas strone , musze dlugo czekac ,zeby obrazki sie zaladowaly . Pomaga jedynie wielokrotne odswiezanie strony .
Np. na GOLu musze zatrzymac ladowanie sie strony i dopiero na podstronie przegladania obrazkow norlmalnie sie laduja , klopot jest duzy , gdy jest duuzo obrazkow na jednej stronie . Jest to mocno denerwujace .
Macie jakies pomysly ??
Korzystam z Firefoxa 2 .

Pomocy !

07.01.2008
17:38
smile
[2]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

upne , bo zla pora napisalem o tym ;]

07.01.2008
17:41
[3]

Macco™ [ CFC ]

zmień łącze !!!

07.01.2008
17:43
[4]

Taikun. [ NINTENDO ]

ccleanerem spróbuj przelecieć dysk :)

07.01.2008
20:28
[5]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Macco -> net mam dobry 512 stale lacze . Wczesniej nie bylo tego problemu .

Taikun -> nic to nie dalo jedynie 807mb usunieto :D zauwazylem tez , ze nie czyta mi jednej kosci ramu ... zaraz wepne je jeszcze raz , moze to cos da ?;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.