
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Wolno ładujące się obrazki .
Od 2 miesiecy zauwazylem , ze gdy otwieram jakas strone , musze dlugo czekac ,zeby obrazki sie zaladowaly . Pomaga jedynie wielokrotne odswiezanie strony .
Np. na GOLu musze zatrzymac ladowanie sie strony i dopiero na podstronie przegladania obrazkow norlmalnie sie laduja , klopot jest duzy , gdy jest duuzo obrazkow na jednej stronie . Jest to mocno denerwujace .
Macie jakies pomysly ??
Korzystam z Firefoxa 2 .
Pomocy !

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
upne , bo zla pora napisalem o tym ;]
Macco™ [ CFC ]
zmień łącze !!!
Taikun. [ NINTENDO ]
ccleanerem spróbuj przelecieć dysk :)
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Macco -> net mam dobry 512 stale lacze . Wczesniej nie bylo tego problemu .
Taikun -> nic to nie dalo jedynie 807mb usunieto :D zauwazylem tez , ze nie czyta mi jednej kosci ramu ... zaraz wepne je jeszcze raz , moze to cos da ?;]