GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko o gametrailers

06.01.2008
23:47
[1]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

Pytanko o gametrailers

Witam

Na tym serwisie dzieki oglądaniu filmików dostajemy dolary, które potem mozemy zobaczyc w swoim paneli uzytkownika... mam 106$, powie mi ktoś co one mi dają? Jakieś nowe opcje? Bo ze nie moge tego wyplacic to oczywiste :D

07.01.2008
00:39
smile
[2]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

zarejstrowałem się przed chwilą i zobaczę co i jak.

07.01.2008
00:42
smile
[3]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

już wiadomo, po lewej stronie jest zakładka "Gdt MArketplace"
za tą kasę możesz nawet kupić playstation 3 xd.


Call of Duty 4: Modern Warfare kosztuje 10,000 Gdt

a za obejrzenie jednego filmiku masz 1Gdt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.