
MiniWm [ PeaceMaker ]
HP Pavilion DV6625EW Sterowniki....
Reke krolewny i pol krolestwa ! temu kto odnajdzie sterowniki do HP Pavilion DV6625EW pod Xp....
ps. Pomocy !

MatteoDA [ Generaďż˝ ]
Proszę bardzo :)
Zwróć choćby uwagę na aplikację "Aktualizacja oprogramowania HP"...
*
*
*

MiniWm [ PeaceMaker ]
*pada na kolana* O_O Dzieki naprawde ^^
Najwidoczniej po przeciwnej stronie internetu :P
wysiak [ Generaďż˝ ]
Z ciekawosci - gdzie szukales?

MatteoDA [ Generaďż˝ ]
MiniWm: Czekaj, czekaj!
A gdzie ręka królewny i pół królestwa? ;)
Baw się dobrze :)))

MiniWm [ PeaceMaker ]
MatteoDA ---> Bawie sie wysmienicie :P lecz tym razem z hp pavilion dv6607nr nie moge dorwac sterownikow od dzwieku i modemu xD rowniez pod XP
te cos nie dzialaja :/