GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Widzieliscie to??

06.01.2008
22:18
smile
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

Widzieliscie to??

sorki jesli to juz bylo....



co o tym sadzicie??

DEBILE !!

06.01.2008
22:19
smile
[2]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Nie widziałem tego, ale jak dla mnie to to żenujące jest.

06.01.2008
22:23
[3]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

najbardziej zenujacy jest ten gostek co jest za wrozke przebrany

od razu przypomnialo mi sie to

06.01.2008
22:25
[4]

Hugunumana [ Konsul ]

Mi tak samo!! DZieci noe...
tak samo mi sie skojarzyło.... :/// ale ten....WRóżEK jest przejeba**

06.01.2008
22:28
[5]

siekator [ Król Rybak ]

Najważniejsze utrzymać poziom.

06.01.2008
22:30
smile
[6]

Taikun. [ NINTENDO ]

tak głupie że aż śmieszne ...

06.01.2008
22:31
smile
[7]

Mat3iz [ Konsul ]

Jak sie rozpoczelo to pomyslalem "O ku*** znowu to samo..." (fakt faktem, ze takich filmikow jest... bardzo duzo), pozniej usmiechnalem sie tylko jak ta wrozka pojawila sie w kadrze, a nastepnie to bylo caly czas to samo i troche nudnawe.

06.01.2008
22:33
[8]

zmudix [ palnik ]

Co Ty gadasz, gość przebrany za wróżkę absolutnie burzy mury. XDD Jeden z lepszych tego typu teledysków. :D

06.01.2008
22:35
[9]

GBreal.II [ floydian ]

Oscara za montaz na pewno nie dostanie. Widac wyraznie, ze w trakcie dnia zdjeciowego im sie pogoda zmienila, poza tym, czasami niektore ciecia byly robione w nienajlepszych miejscach, przez co przebija sie na ulamki sekund twarz tego czlowieka z prawej strony ekranu w momentach, kiedy nie powinno byc jej wcale widac.

A sam teledysk - troche glupawe, ale calkiem smieszne przez to.

06.01.2008
22:36
[10]

Narmo [ nikt ]

Pff. Chińczyki robią lepiej, więcej i taniej ;)







06.01.2008
22:42
smile
[11]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Mi się podoba :)

07.01.2008
15:57
smile
[12]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Mnie też się podoba.

07.01.2008
16:02
smile
[13]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Chinese Boys są świetni.

EDIT: Głupio to zabrzmiało. W sensie śmieszni. No wiecie. :]

07.01.2008
16:07
smile
[14]

Vidos [ Legend ]

Nawet, nawet.

07.01.2008
16:49
smile
[15]

ambu_ [ Pretorianin ]

[3]

07.01.2008
16:52
[16]

PaperMario [ Legionista ]

To są dzieci niemieckiego odpowiednika Neostrady...

07.01.2008
16:55
[17]

Dark Elf [ Konsul ]

uh, mnie rozmieszylo na poczatku ;p

07.01.2008
16:56
smile
[18]

Arczens [ Legend ]

Chinczycy i Kitajce sa w tym mistrzami, ale i tak wrozka jest siwetna :)

07.01.2008
17:23
smile
[19]

Tirane [ Konsul ]

Swietne! xDD

08.01.2008
10:18
smile
[20]

Karl_o [ maniaC ]

Jakie tam swietne... beznadziejne.... ;(

08.01.2008
10:29
smile
[21]

monixxx [ Konsul ]

Ten blondi co robił te dziwne rzeczy paszczą będzie mi się śnił ponocach w koszmarach

Wróżka rulez:D:D:D
[edit]literówka

08.01.2008
10:34
smile
[22]

Shirue [ Konsul ]

Chinczycy sa the best !!

08.01.2008
10:53
smile
[23]

c_N_mooris [ Pretorianin ]

[3] 0.50sek...poskładany

08.01.2008
11:03
smile
[24]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

xD niektóre świetne.

08.01.2008
11:21
smile
[25]

dudka [ Legend ]

wtf?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.