
Hugunumana [ Konsul ]
Widzieliscie to??
sorki jesli to juz bylo....
co o tym sadzicie??
DEBILE !!

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Nie widziałem tego, ale jak dla mnie to to żenujące jest.
lewy rangers [ Generaďż˝ ]
najbardziej zenujacy jest ten gostek co jest za wrozke przebrany
od razu przypomnialo mi sie to
Hugunumana [ Konsul ]
Mi tak samo!! DZieci noe...
tak samo mi sie skojarzyło.... :/// ale ten....WRóżEK jest przejeba**
siekator [ Król Rybak ]
Najważniejsze utrzymać poziom.

Taikun. [ NINTENDO ]
tak głupie że aż śmieszne ...

Mat3iz [ Konsul ]
Jak sie rozpoczelo to pomyslalem "O ku*** znowu to samo..." (fakt faktem, ze takich filmikow jest... bardzo duzo), pozniej usmiechnalem sie tylko jak ta wrozka pojawila sie w kadrze, a nastepnie to bylo caly czas to samo i troche nudnawe.
zmudix [ palnik ]
Co Ty gadasz, gość przebrany za wróżkę absolutnie burzy mury. XDD Jeden z lepszych tego typu teledysków. :D
GBreal.II [ floydian ]
Oscara za montaz na pewno nie dostanie. Widac wyraznie, ze w trakcie dnia zdjeciowego im sie pogoda zmienila, poza tym, czasami niektore ciecia byly robione w nienajlepszych miejscach, przez co przebija sie na ulamki sekund twarz tego czlowieka z prawej strony ekranu w momentach, kiedy nie powinno byc jej wcale widac.
A sam teledysk - troche glupawe, ale calkiem smieszne przez to.
Narmo [ nikt ]
Pff. Chińczyki robią lepiej, więcej i taniej ;)

DeVitoo [ AWF Poznań ]
Mi się podoba :)

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Mnie też się podoba.

HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Chinese Boys są świetni.
EDIT: Głupio to zabrzmiało. W sensie śmieszni. No wiecie. :]

Vidos [ Legend ]
Nawet, nawet.

ambu_ [ Pretorianin ]
[3]
PaperMario [ Legionista ]
To są dzieci niemieckiego odpowiednika Neostrady...
Dark Elf [ Konsul ]
uh, mnie rozmieszylo na poczatku ;p

Arczens [ Legend ]
Chinczycy i Kitajce sa w tym mistrzami, ale i tak wrozka jest siwetna :)

Tirane [ Konsul ]
Swietne! xDD

Karl_o [ maniaC ]
Jakie tam swietne... beznadziejne.... ;(

monixxx [ Konsul ]
Ten blondi co robił te dziwne rzeczy paszczą będzie mi się śnił ponocach w koszmarach
Wróżka rulez:D:D:D
[edit]literówka

Shirue [ Konsul ]
Chinczycy sa the best !!

c_N_mooris [ Pretorianin ]
[3] 0.50sek...poskładany

.: Veron :. [ Pretorianin ]
xD niektóre świetne.

dudka [ Legend ]
wtf?