GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows/Pulpit: pomocy!

06.01.2008
22:01
[1]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Windows/Pulpit: pomocy!

-->

WTF?
Jak to usunąć?


Windows/Pulpit: pomocy! - Przewodnik Syriusza
07.01.2008
00:23
[2]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

O panie, pierwszy raz taki cyrk na oczy widzę, próbowałeś restart komputera robić?

07.01.2008
01:27
[3]

req_ [ wet and dirty ]

Przewodnik Syriusza: spróbuj najpierw wyłączyć wszędzie tą belkę w: narzędzia -> opcje folderów -> "tasks" (pierwsza opcja w głównej zakładce) i wybierz "klasyczne foldery windows". Zastosuj i po chwili włącz znów, jak jest Ci potrzebna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.