tosiek2142 [ Konsul ]
Pamietacie FRISTAJLO?
Tu troche inna wersja Fristajlo ;) (To nie jest remix)
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Old shit is not cool, fool.
Taikun. [ NINTENDO ]
gdyby nie to że to GW byłoby kompletne dno ;)

Vidos [ Legend ]
hahaha zabawne
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
haha
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Fajne :)
camelx [ Pretorianin ]
Lol, ludzie to mają pomysły :D
coolerek-89 [ also known as Cool ]
Słabiutkie jak dla mnie:)

Sułtan [ Pretorianin ]
dobre ;P stare ale dobre :D
heh nie ma to jak lineage ;P

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
"Old shit is not cool, fool."
<---

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Stare, ale dobre :)

Tirane [ Konsul ]
Haha, nawet fajne :)
25-30 sekunda miazdzy
klimson_ [ Konsul ]
napewno lepsze niz por czy inne crazy frogi

.:Gogetto:.® [ Konsul ]
Mnie to nie rusza...

Puchciol [ Pretorianin ]
jaka to gra????
a tak to nawet fajne
Taikun. [ NINTENDO ]
Puchciol >> Guild Wars

bikero [ -bitpie- ]
podo=ba mi sie te na koncy tuti turi dam dyri duri duri dam . .:)