Puchciol [ Pretorianin ]
co to za piosenka?
mama nie daje mi spokoju więc pytam sie was:
jest taka piosenka , spiewa ją francuska baba ( jest bardzoooo brzytka, łysa )
ale ładnie spiewa, spiewała w sylwka na tvp 1,lub 2 lub na tvn
plis jesli wiecie co to za piiosenka to powiedzcie

scofield132 [ Pretorianin ]
no niewiem...
to chyba ta baba wlajasz,włajasz spiwała...

Puchciol [ Pretorianin ]
scofield132---------->wiem, ale jaki tytuł ma ta piosenka??
Emill_ver2 [ Pretorianin ]
Desireless - Voyage Voyage