GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to za piosenka?

06.01.2008
19:32
[1]

Puchciol [ Pretorianin ]

co to za piosenka?

mama nie daje mi spokoju więc pytam sie was:

jest taka piosenka , spiewa ją francuska baba ( jest bardzoooo brzytka, łysa )
ale ładnie spiewa, spiewała w sylwka na tvp 1,lub 2 lub na tvn

plis jesli wiecie co to za piiosenka to powiedzcie

09.01.2008
18:12
smile
[2]

scofield132 [ Pretorianin ]

no niewiem...
to chyba ta baba wlajasz,włajasz spiwała...

10.01.2008
16:45
smile
[3]

Puchciol [ Pretorianin ]

scofield132---------->wiem, ale jaki tytuł ma ta piosenka??

10.01.2008
17:15
[4]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

Desireless - Voyage Voyage

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.