GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

boysband na youtube ;P

06.01.2008
19:30
smile
[1]

White Star [ Legend ]

boysband na youtube ;P

nic specjalnego moze ale smianie niezłe :) kumple z klasy to tanczyli ;)

wieksza furora byla niz jak jakies primabalerony wystepowały :D





jakies komenty? ;)

06.01.2008
19:45
smile
[2]

_uVe_ [ Chor��y ]

To jest denne, przykro mi:)

06.01.2008
19:46
[3]

White Star [ Legend ]

zrobisz lepiej? :) to nie sa zawodowcy :) wymyslali to z dnia na dzien wiec w sumei mozna uznac ze improwizacja :)

06.01.2008
19:48
[4]

N|NJA [ Senator ]

White-> Który to ty?

Takie rzeczy odstawialiśmy z kumplami w podstawówce. Też robilismy furorę, ale po latach doszło do nas, że to głupota wieku młodzieńczego :P

06.01.2008
19:50
[5]

White Star [ Legend ]

ja kręciłem ;) telefonem.

no to ja jestem w liceum :) to bylo po to robione zeby sie posmiali a nie nuda wialo na tych apelach :) i role spełniło doskonale :) slychac zreszta ;) i za kilka lat fajnei bedzie powspominac :)

mam tez duzo filmikwo na ktorych sie dzieja 'gorsze' rzeczy :) ale to juz do wiaodmosci klasowych tylko a nie na neta :D

06.01.2008
19:53
smile
[6]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Hehe, fajne :))

06.01.2008
20:45
[7]

White Star [ Legend ]

up ;)

08.01.2008
11:36
smile
[8]

Vidos [ Legend ]

Black Street Boys ma konkurencje, hehe

08.01.2008
11:54
smile
[9]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Całkiem nieźle drugi link im wyszedł :)

08.01.2008
13:59
[10]

White Star [ Legend ]

narazie chlopaki maja przerwe ;) ale chodza glosy ze cos tam kombinuja wrazie nastepnego wystepu :) moze bardziej sie zgraja czy cos :) ale i tak super wyszło, na zywo jeszcze lepiej wygfladalo ;) i ta atmosfera :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.