
White Star [ Legend ]
boysband na youtube ;P
nic specjalnego moze ale smianie niezłe :) kumple z klasy to tanczyli ;)
wieksza furora byla niz jak jakies primabalerony wystepowały :D
jakies komenty? ;)

_uVe_ [ Chor��y ]
To jest denne, przykro mi:)
White Star [ Legend ]
zrobisz lepiej? :) to nie sa zawodowcy :) wymyslali to z dnia na dzien wiec w sumei mozna uznac ze improwizacja :)
N|NJA [ Senator ]
White-> Który to ty?
Takie rzeczy odstawialiśmy z kumplami w podstawówce. Też robilismy furorę, ale po latach doszło do nas, że to głupota wieku młodzieńczego :P
White Star [ Legend ]
ja kręciłem ;) telefonem.
no to ja jestem w liceum :) to bylo po to robione zeby sie posmiali a nie nuda wialo na tych apelach :) i role spełniło doskonale :) slychac zreszta ;) i za kilka lat fajnei bedzie powspominac :)
mam tez duzo filmikwo na ktorych sie dzieja 'gorsze' rzeczy :) ale to juz do wiaodmosci klasowych tylko a nie na neta :D

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Hehe, fajne :))
White Star [ Legend ]
up ;)

Vidos [ Legend ]
Black Street Boys ma konkurencje, hehe

legrooch [ MPO Squad Member ]
Całkiem nieźle drugi link im wyszedł :)
White Star [ Legend ]
narazie chlopaki maja przerwe ;) ale chodza glosy ze cos tam kombinuja wrazie nastepnego wystepu :) moze bardziej sie zgraja czy cos :) ale i tak super wyszło, na zywo jeszcze lepiej wygfladalo ;) i ta atmosfera :)