GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cena postaci z Tibii

06.01.2008
19:20
[1]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Cena postaci z Tibii

Przesada?

06.01.2008
19:22
[2]

N|NJA [ Senator ]

To w starej walucie być musi, innego wyjaśnienia nie widze.

06.01.2008
19:24
[3]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

podjezdza sciema...

06.01.2008
19:24
[4]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Vhyba nie złotych, a koron czeskich?

06.01.2008
19:25
smile
[5]

Ghostcatcher [ Centurion ]

SUPER ! Zobacze ile mam kasy na czarna godzine i moze kupie!

06.01.2008
19:25
[6]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Przecież nikt tego nie kupi... 2 licytujących z czego jeden - 0 komentarzy, a drugi nie ma nawet pełnej aktywacji konta.

06.01.2008
19:26
smile
[7]

WolverineX [ Legend ]

OMG o.0

06.01.2008
19:29
[8]

Forageriss [ Pretorianin ]

Zart... Ale muszę przyznać, że chłopaki mają dziwne poczucie humoru :) Kupujące konta wzbudzają podejrzenia. Jedno bez aukcji drugie bez pełnej aktywacji konta.

06.01.2008
19:33
[9]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Czy ich powaliło? Oo

06.01.2008
19:39
[10]

cfs09 [ Konsul ]

Tu się nie ma czemu dziwić, w końcu w Tibię grają tylko niedorozwinięci dwunastolatkowie, którzy myślą, że jak nabiją w tym syfie 145 poziom to są panami świata...

06.01.2008
19:42
[11]

Belert [ Senator ]

troche za duzo ale postac jest sporo warta tylko ze coz zabezpieczen zadnych przy zakupie.Nie polecam jakby co .

06.01.2008
19:45
smile
[12]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Mają ludzie fantazję.

06.01.2008
19:47
smile
[13]

Kasha_Krk [ Pretorianin ]

Jak dla mnie zbyt podejrzane, bo na screenie exp zaslonięty :/ jak by to było tajne.. EQ też może być wklejone, nie trudno to zrobić.

06.01.2008
19:49
smile
[14]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

zwróćcie uwagę jakie osoby to licytują 0 pozytywnych komentarzy, a drugi bez pełnej rejestracji...

06.01.2008
19:50
smile
[15]

Forageriss [ Pretorianin ]

exp teraz wszyscy zasłaniają. Wiele osób dostało bana za samo wystawienie postaci. Poza tym chodzi o niemożliwość identyfikacji postaci - co jest korzystne dla kupującego i sprzedającego. Sprzedający ma pewność że kupujący nie sprawdzi historii postaci (dawnych huntów, wojen etc) a kupujący wchodzi incognito - bez pytań w stylu: "nOOb kupił postać" .

06.01.2008
20:05
[16]

frer [ God of Death ]

Koleś co sprzedaje ma 2 pozytywy na dodatek za aukcje które zostały usunięte. :)

06.01.2008
20:08
smile
[17]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

I jakieś dwa debile licytują...

06.01.2008
20:15
[18]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Ściema na 100% - po co sprzedający miałby zasłaniać Exp i Lv? Jeżeli postać jest prawdziwa to nie miałby się czego obawiać.

Śmieszy mnie jedno zdanie : Przedmioty zdobyliśmy legalnie dzięki ciężkiej pracy i pomocy poradnikom, botom.

Wątpię aby boty były ciężką pracą :)

06.01.2008
20:16
[19]

Taikun. [ NINTENDO ]

!!!!!!!!!

dzięki za info ... ta postać będzie moja !!!

06.01.2008
20:19
[20]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Zaraz, zaraz - czyzby ;/ (czy jak mu tam bylo? - ten od portfela...)?

06.01.2008
20:22
smile
[21]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

LoL... nigdy bym tyle hajsu nie dał za postać ;|

06.01.2008
20:23
[22]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

ta postadź bęcie moia !!!!!!!!!!!!!111111111111

06.01.2008
20:24
[23]

Martiss [ Chor��y ]

Boże,ludzie to maja pomysły.... ;/

06.01.2008
20:51
smile
[24]

Leilong [ STARSCREAM ]

Przedmioty zdobyliśmy legalnie dzięki ciężkiej pracy i pomocy poradnikom, botom.

06.01.2008
20:58
smile
[25]

Kozi89 [ Senator ]

Ile?? Mogę sie założyć że osoby składające oferty robią sobie z gościa jaja.

06.01.2008
21:00
smile
[26]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

O Boziu

06.01.2008
21:05
smile
[27]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Jak widać chętni się znaleźli...

06.01.2008
21:07
[28]

pr0_gamer [ Konsul ]

Cena stanowczo za wysoka jak na kilka linijek kodu i parę pikseli.

08.01.2008
11:31
smile
[29]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

...

08.01.2008
11:45
[30]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

moze zrzucimy sie na ta postac? =] moge dac mmm 2 zl, bedzie to oficjalna postac GOLa :P

08.01.2008
11:55
[31]

QrKo_ [ ]

Sciema, postac warta ledwo 1/10 tego. Skonczcie sie juz jarać :)

08.01.2008
12:57
[32]

Ward [ Senator ]

sprzedaje 14 latek , licytuje 13 latek
dowód osobisty i przelew jest niepotrzebny jako że mieszkają w tym samym bloku

inna sprawa że jajcarz powinien zapłacić jednak te 3% a od 12000 po ''sprzedaży'' a to niezła kwota jak na kieszonkowe 14 latka :->

08.01.2008
12:58
smile
[33]

karolzzr [ Konsul ]

ktos tu juz napisal i powtorze... OMG

08.01.2008
13:07
smile
[34]

matirixos [ BLAUGRANA ]

hehe to powysyłajmy mu emaila za ile sprzeda :D Heheh jak tak 30 naraz wyślemy emailów to isę podnieci że tak wszyscy chcą kupić haha

08.01.2008
13:08
[35]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

QrKo_ --> Nawet jakby kosztowała tylko 1000 zeta, to jest to jakiś absurd za postać ze zwykłej internetowej siekanki :)

08.01.2008
13:09
smile
[36]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

chyba oczywiste ze sciema...?

08.01.2008
13:12
[37]

Forageriss [ Pretorianin ]

Gregov ----> [15] wszyscy tak teraz robią.

08.01.2008
13:17
[38]

Magda137 [ Konsul ]


ludzie to majom pomysły ;)
hehe

08.01.2008
13:30
[39]

QrKo_ [ ]

Indoctrine - wszystko ma swoja cene, czy to gold w World of Warcraft czy postac w Tibii, czy jeszcze jakis item w jakiejs innej grze. W KAZDEJ grze mmo ZAWSZE znajdzie sie ktos kto chce cos kupic i ktos kto chce to sprzedac, tak to juz jest. A wartosc to nic innego jak cena ktora ktos jest w stanie zaplacic, bo ciezko zeby wycenic wirtualna postac/item/kase.

Gregov - po to zeby nie dostac bana - handel postaciami jest zabroniony. Jak widzisz nie ma podanej xywki, dokladnej ilosci expa i innych rzeczy po ktorych latwo namierzyc postac. Przegladnij inne aukcje - na 95% z nich te dane nie sa ujawnione - sprzedawca podaje je mailem lub na gg.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.