
artiart [ Centurion ]
Podwyżki albo 21 stycznia 2008 strajk pielęgniarek
No cóż, życie dla polityków bywa przewrotne. Ekipa Tuska będzie mogła się wykazać jak dojdzie do strajku.
1. Pouczał Tusk Kaczyńskiego jak rozmawiać ze strajkującymi, będzie okazja sprawdzić jaki z niego nauczyciel.
2. Czy HGW wyda pozwolenie na powstanie ewentualnego "białego miasteczka"?, jestem bardzo ciekaw.
3. Czy politycy PO i SLD znów będą dokarmiac pielęgniarki czy może policja użyje wobec strajkujących siły?
4. Dlaczego gdy pielęgniarki strajkowały za rządów PiSu to była to wina rządu, a teraz jest to wina dyrektorów szpitali?
5. Czy widział ktoś ministra popierającego strajk we własnym resorcie?
6. A może "liberalny" rząd przestraszy sie strajku i da pielęgniarkom to czego żądają kosztem pogłębienia dziury budżetowej?
Pytania, pytania, pytania...jedne retoryczne na inne poczekam cierpliwie na odpowiedź. :)
Coolabor [ ~~Kochający Walery ]
Na te i inne pytania odpowiedź poznamy już wkrótce. Oglądajcie TVN24.

Mazio [ Mr Offtopic ]
"pytania można mnożyć, a pytających odejmować" - święty Ryszard z Kalisza
"pielęgniarki? władza pielęgnuje się sama..." by Ogniomistrz Kaleń

Leilong [ STARSCREAM ]
Za dużo by chciały, ech teraz wszyscy bedą strajkować. Niedługo nauczyciele, potem poczta, potem urzędnicy, policjanci, wszyscy chcą pieniędzy, a mało kogo obchodzi że ich nie ma. Chyba że się dodrukuje to proszę bardzo :D
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
teraz bdzie inaczej niz rok temu :P
2. Nie
3. policja uzyje sily
4. propaganda TV
5. nie
6. da zeby nie wyleciec ale i tak da za malo;]
ogolnie rzecz ujmujac bez zmian czy SLD, czy PiS czy PO wladza niczego sie nie nauczyla...
Łyczek [ Legend ]
Tutaj się rozwinął temat: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7255509&N=1