
Patrix95 [ Pretorianin ]
Gothic II-problem
kto może mnię w Gothicu II nauczyć akrobatyki?
Ths [ Konsul ]
W Nowym Obozie znajdziesz gościa, siedzi przed chatą po lewej stronie jak się wchodzi do jaskini czy raczej pieczary
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
Niejaki Buster - szkodnik mieszkający na 2 poziomie w NO. Pomyliliście albo temat albo wypowiedź nr 2 bo i w Gothicu 1 i Gothicu 2 da sie tego nauczyć. To w końcu gdzie?

Patrix95 [ Pretorianin ]
nowy obóz?? czy to jest w gothicu II?
chodzi Ci o zamek w górniczej dolinie?
Kałamasz [ Centurion ]
Z tego co wiem w GII nie można nauczyć się akrobatyki

SanthiX [ Almost Saint ]
Akrobatyki uczysz się automatycznie, gdy będziesz miał 90 pkt. zręczności.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
W G2 nie uczymy się akrobatyki.
Jest ona uzyskiwana automatycznie po przekroczeniu iluś tam punktów zręczności.Nie pamiętam dokładnie o jakiej wartości mowa ale z dodatkiem NK było to ok 100 pkt.

Ths [ Konsul ]
Ano, faktycznie mi się trochę pomieszało
Patrix95 [ Pretorianin ]
jakos uzyskałem 90 a nawet więcej pkt zręczności i nie umiem akrobatyki.
Patrix95 [ Pretorianin ]
Patrix95 [ Pretorianin ]
jak ktoś wie z tą akrobatyką to niech napisze plisss
Toshi_ [ Konsul ]
A masz Noc Kruka? Jeśli nie to nie bedzie akrobatyki :P
Jeśli masz to CZYTAJ CO LUDZIE PISZĄ...
<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
Bez dodatku akrobatyki NIE MA

Patrix95 [ Pretorianin ]
z cheatsami ten insert CH-CharakterHelper czy jakoś tam to on może mi dać akrobatykę.