GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic II-problem

06.01.2008
18:05
smile
[1]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Gothic II-problem

kto może mnię w Gothicu II nauczyć akrobatyki?

06.01.2008
18:22
[2]

Ths [ Konsul ]

W Nowym Obozie znajdziesz gościa, siedzi przed chatą po lewej stronie jak się wchodzi do jaskini czy raczej pieczary

06.01.2008
18:26
[3]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Niejaki Buster - szkodnik mieszkający na 2 poziomie w NO. Pomyliliście albo temat albo wypowiedź nr 2 bo i w Gothicu 1 i Gothicu 2 da sie tego nauczyć. To w końcu gdzie?

06.01.2008
18:32
smile
[4]

Patrix95 [ Pretorianin ]

nowy obóz?? czy to jest w gothicu II?
chodzi Ci o zamek w górniczej dolinie?

06.01.2008
18:40
[5]

Kałamasz [ Centurion ]

Z tego co wiem w GII nie można nauczyć się akrobatyki

06.01.2008
18:41
smile
[6]

SanthiX [ Almost Saint ]

Akrobatyki uczysz się automatycznie, gdy będziesz miał 90 pkt. zręczności.

06.01.2008
18:42
[7]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

W G2 nie uczymy się akrobatyki.
Jest ona uzyskiwana automatycznie po przekroczeniu iluś tam punktów zręczności.Nie pamiętam dokładnie o jakiej wartości mowa ale z dodatkiem NK było to ok 100 pkt.

06.01.2008
18:51
smile
[8]

Ths [ Konsul ]

Ano, faktycznie mi się trochę pomieszało

06.01.2008
20:26
[9]

Patrix95 [ Pretorianin ]

jakos uzyskałem 90 a nawet więcej pkt zręczności i nie umiem akrobatyki.

08.01.2008
15:56
[10]

Patrix95 [ Pretorianin ]

spoiler start
I need acrobatic
spoiler stop

08.01.2008
15:58
[11]

Patrix95 [ Pretorianin ]

jak ktoś wie z tą akrobatyką to niech napisze plisss

08.01.2008
16:05
[12]

Toshi_ [ Konsul ]

A masz Noc Kruka? Jeśli nie to nie bedzie akrobatyki :P
Jeśli masz to CZYTAJ CO LUDZIE PISZĄ...

08.01.2008
16:06
[13]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

Bez dodatku akrobatyki NIE MA

08.01.2008
16:22
smile
[14]

Patrix95 [ Pretorianin ]

z cheatsami ten insert CH-CharakterHelper czy jakoś tam to on może mi dać akrobatykę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.