platfoos [ Centurion ]
Settlers III
Zainstalowałem Settlers III z CDA. Przy uruchamianiu gry włącza sie filmik z reklamą CD-Projektu. Czy da się go jakoś wyłączyć ?? [edit] aha. Dzięki
Antemos [ Pretorianin ]
Nie.