GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybija mi kompa :/

06.01.2008
16:52
[1]

ksips [ Generaďż˝ ]

Wybija mi kompa :/

Witam

Mam taki problem od paru dni - zdarza się czasem, że w trakcie robienia przeróżnych rzeczy na komputerze, ten nagle gaśnie (monitor jest "aktywny" tzn. dioda świeci się na zielono a ekran jest czarny) po czym zarówno on jaki i monitor gasną. Zasilacz szlag trafił?

06.01.2008
16:53
[2]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

zapsuł ci sie chyba

06.01.2008
16:54
[3]

Kozi89 [ Senator ]

Możliwe, albo coś sie mocno grzeje. Everestem możesz sprawdzić obie te rzeczy.

06.01.2008
17:02
smile
[4]

b166er [ grindcore Joe ]

wybijac to moze szambo

06.01.2008
17:05
[5]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Jak dobrze zrozumiałem to co napisałeś to też miałem to. Na pocieszenie powiem, że samo przeszło. Choć nie, to jak mi się resetował to ssam się wyleczył (dziwne sprawa). Ja rozmontowałem obudowę i wyczyściłem z kurzu wentylator. Od razu wszystko sprawnie działało.

06.01.2008
17:08
[6]

ksips [ Generaďż˝ ]

Znowu to samo :/

06.01.2008
17:10
[7]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Mialem ten sam problem z moim starym kompem. Nie wiem czy bezposrednio przyczyna tego powodu byly wybite tranzystory na plycie glownej, bo mi komp siadl kompletnie, ale po naprawie juz sie nic nie dzialo.

Zobacz na plycie glownej czy nie sa one bardzo wypukle do gory. Z gory mowie, ze nie wiem czy to to, wiec sie na mnie nie rzucac ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.