GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do edycji zdjęć???

06.01.2008
16:43
smile
[1]

Wysza [ Centurion ]

Program do edycji zdjęć???

Witam. Na ogół do obróbki obrazu używam Photoshop'a.
Teraz muszę zmniejszyć ponad 100 zdjęć i nie chce mi się w to bawić.
Czy istnieje jakiś program do szybkiej, jednorazowej obróbki większej ilości zdjęć?

06.01.2008
16:43
[2]

N|NJA [ Senator ]

irfan
ACD

06.01.2008
16:45
smile
[3]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

IrfanView

06.01.2008
16:47
smile
[4]

Wysza [ Centurion ]

No mam IrfanView, ale w jaki sposób pomniejszyć kilka zdjęć na raz?

06.01.2008
16:49
[5]

Paul12 [ Buja ]

Naciśnij B.

Albo Plik (file) -> przetwarzanie wsadowe (batch conversion).

06.01.2008
17:00
smile
[6]

Wysza [ Centurion ]

Dzięki za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.