GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koniecznie zobacz...

06.01.2008
16:08
smile
[1]

KurtMeyer [ Junior ]

Koniecznie zobacz...

Widzieliście już te filmiki:



teraz jest najnowszy
jest tam też konkurs, w którym bardzo łatwo można wygrać monitory od 30". Super sprawa, ja już myślę jak wygrać takiego kolosa:)
powodzenia

06.01.2008
17:34
[2]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

myśl może na 1% wygrasz

06.01.2008
18:51
smile
[3]

KurtMeyer [ Junior ]

A może Ty też coś pokażesz? Byłeś na tej stronie? Zobacz jaki extra monitor. Zawsze jest szansa na wygraną, nie można się poddawać w przedbiegach. Ja i tak będę próbował. Wszyscy, którzy przeczytają tego posta też niech spróbują, to nic nie kosztuje, a wiele można zyskać.
pozdrawiam
PS
trzeba być w życiu optymistą

06.01.2008
18:54
smile
[4]

PatriciusG [ pink floyd ]

jej kochany mateuszek jest zajebisty

06.01.2008
18:59
smile
[5]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

co ta babcia sobie wkręciła to nie wiem
to mi przypomina jak z tych kiczowatych seriali amerykańskich

06.01.2008
19:06
[6]

fattboy1111 [ Junior ]

no Bożenka nie ma sobie równych!!!

06.01.2008
19:21
[7]

KurtMeyer [ Junior ]

Widzę, że znacie Panią Bożenkę.:) Super powalczmy o monitorek od niej...

06.01.2008
19:28
[8]

WolverineX [ Legend ]

ale to było

06.01.2008
20:00
smile
[9]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

było z milion razy

06.01.2008
23:50
[10]

KurtMeyer [ Junior ]

to też widziałeś?

06.01.2008
23:55
[11]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

KurtMeyer ->

pracujesz w Samsungu?

06.01.2008
23:56
smile
[12]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

- czy + dla mnie plus ale mi się nie podobało

07.01.2008
10:12
smile
[13]

KurtMeyer [ Junior ]

Nie pracuję w samsungu, ale jestem fanem Pani Bożenki i Mateuszka:)

08.01.2008
11:29
[14]

Vidos [ Legend ]

Mam wrażenie że Mateuszek jest kobietą.

08.01.2008
17:13
[15]

KurtMeyer [ Junior ]

Kobietą to może nie, ale jest na pewno bardzo hmmm... zabawny:)

08.01.2008
17:21
[16]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

hah zabawne :D końcówka też fajna ^.^ mimo ,że to raczej taki dziwny humor

08.01.2008
17:38
smile
[17]

Puchciol [ Pretorianin ]

widzieliscie koniec pierwszego......hahahahaahha:D

ta baba jest po******

08.01.2008
17:49
smile
[18]

Soulcatcher [ end of winter ]

to jest promocja (reklama) firmy Samsung

08.01.2008
17:58
smile
[19]

KurtMeyer [ Junior ]

Ale nagroda wypasiona w tym konkursie, musicie przyznać - 30" monitor. Ja już wysłałem zdjęcie. Mam nadzieję, że któryś z tych monitorów będzie mój:)

08.01.2008
18:31
smile
[20]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

Puchciol -> masz całkowitą rację ona jest nienormalna xD

08.01.2008
18:40
smile
[21]

nooze [ Konsul ]

toć to straszne jest....

08.01.2008
18:50
[22]

zalo [ Senator ]

Kurt -------> wyslałeś zdjęcie... czego?

08.01.2008
18:51
smile
[23]

bikero [ -bitpie- ]

to na powaznie jest czy ktos sobie jaj robi ? bo nie wierze ze takie babcie istnieja

08.01.2008
19:43
smile
[24]

KurtMeyer [ Junior ]

zalo->wysłałem zdjęcie do tego konkursu. A jakie to moja słodka tajemnica...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.