
KurtMeyer [ Junior ]
Koniecznie zobacz...
Widzieliście już te filmiki:
teraz jest najnowszy
jest tam też konkurs, w którym bardzo łatwo można wygrać monitory od 30". Super sprawa, ja już myślę jak wygrać takiego kolosa:)
powodzenia
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
myśl może na 1% wygrasz

KurtMeyer [ Junior ]
A może Ty też coś pokażesz? Byłeś na tej stronie? Zobacz jaki extra monitor. Zawsze jest szansa na wygraną, nie można się poddawać w przedbiegach. Ja i tak będę próbował. Wszyscy, którzy przeczytają tego posta też niech spróbują, to nic nie kosztuje, a wiele można zyskać.
pozdrawiam
PS
trzeba być w życiu optymistą

PatriciusG [ pink floyd ]
jej kochany mateuszek jest zajebisty

glen dżonson [ mistrz IBF ]
co ta babcia sobie wkręciła to nie wiem
to mi przypomina jak z tych kiczowatych seriali amerykańskich
fattboy1111 [ Junior ]
no Bożenka nie ma sobie równych!!!
KurtMeyer [ Junior ]
Widzę, że znacie Panią Bożenkę.:) Super powalczmy o monitorek od niej...
WolverineX [ Legend ]
ale to było

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
było z milion razy
KurtMeyer [ Junior ]
to też widziałeś?
Scatterhead [ łapaj dzień ]
KurtMeyer ->
pracujesz w Samsungu?

Zupsky z Bree [ Konsul ]
- czy + dla mnie plus ale mi się nie podobało

KurtMeyer [ Junior ]
Nie pracuję w samsungu, ale jestem fanem Pani Bożenki i Mateuszka:)
Vidos [ Legend ]
Mam wrażenie że Mateuszek jest kobietą.
KurtMeyer [ Junior ]
Kobietą to może nie, ale jest na pewno bardzo hmmm... zabawny:)
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
hah zabawne :D końcówka też fajna ^.^ mimo ,że to raczej taki dziwny humor

Puchciol [ Pretorianin ]
widzieliscie koniec pierwszego......hahahahaahha:D
ta baba jest po******

Soulcatcher [ end of winter ]
to jest promocja (reklama) firmy Samsung

KurtMeyer [ Junior ]
Ale nagroda wypasiona w tym konkursie, musicie przyznać - 30" monitor. Ja już wysłałem zdjęcie. Mam nadzieję, że któryś z tych monitorów będzie mój:)

.: Veron :. [ Pretorianin ]
Puchciol -> masz całkowitą rację ona jest nienormalna xD

nooze [ Konsul ]
toć to straszne jest....
zalo [ Senator ]
Kurt -------> wyslałeś zdjęcie... czego?

bikero [ -bitpie- ]
to na powaznie jest czy ktos sobie jaj robi ? bo nie wierze ze takie babcie istnieja

KurtMeyer [ Junior ]
zalo->wysłałem zdjęcie do tego konkursu. A jakie to moja słodka tajemnica...