GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia - problem

06.01.2008
15:46
smile
[1]

DuQ [ Konsul ]

Tibia - problem

Czy może mi ktoś napisać o co chodzi ---------->


Tibia - problem - DuQ
06.01.2008
15:46
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

Postać była za długo nie używana i automatycznie skasowana.
Aha i masz sprawdzić, czy wpisujesz nazwę postaci dobrze (ale to pewnie już próbowałeś).

06.01.2008
15:51
[3]

DuQ [ Konsul ]

Ale na liscie nic nie pisze ze jest skasowana ...

06.01.2008
15:52
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

W takim razie źle wpisujesz imię postaci. Innych informacji nie ma na tym screenie.

06.01.2008
16:22
[5]

Tirane [ Konsul ]

Czy tą postacią był 13 lvl knight na securze?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.