
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Pytanie o ikonki i Menu Start
Jak dac spowrotem ikonki z pulpitu do Wszystkie programy w Menu Start?
Hugunumana [ Konsul ]
????? ^^^^^
ja nie wiem

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
No to po co się wpisujesz?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
wiem że mnie nie lubisz :D
"jakto spowrotem ?"
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
przeciągnąć ikonkę?
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Jeremy Clarkson-->coś w tym stylu. Da się przeciągnąc ikonkę żeby została tam na stałe? Zawsze jak próbuję ją tam dac, to ona zostaje na pulpicie.

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
musisz mocno ją chwycić (ta)
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Chodziło mi o Wszystkie programy.
EDIT:
Jeremy Clarkson-->dzięki
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
jak ci nie wychodzi wejdz w tą ścieżkę C:\Documents and Settings\( Twoja nazwa profilu )\Menu Start