
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Mad Max - dzisiaj TVN 23.45
moze ktos jeszcze nie zobaczyl ze dzisiaj Szalony Max wyrusza na bezdroza szerzyc lad i porzadek ;)
ktos jeszcze zamierza ogladac?
Mastyl [ Legend ]
Jak nie zasnę... to obejrzę. A nie pamiętam z całej serii o czym był MM 2... ?
Stalker1 [ wkurzający typ ]
o transporcie paliwa? :P o ochronie skladu, gdzie owe paliwo sie znajdowalo.
Yanke$ [ Pretorianin ]
nie zamierzam oglądać

M'q [ Schattenjäger ]
Jak nie usnę, to postaram się obejrzeć... znowu ;)
WolverineX [ Legend ]
jak bede pamietal

cycu2003 [ Legend ]
Nie wiem jakim cudem ale jeszcze nie oglądałem Mad Maxa, i pewnie znowu nie obejrze bo tak późno a rano trzeba wstać...
Anihillus [ Konsul ]
Nie wiem jakim cudem ale jeszcze nie oglądałem Mad Maxa, i pewnie znowu nie obejrze bo tak późno a rano trzeba wstać...
Cuda sie zdarzaja. Ale Braveheart mam nadzijeje sie widzialo, mhm? Wstyd.
Wisien [ Deus le volt! ]
Jakbym nie wstawał o 5 to pewnie bym obejrzał a tak to kupa
jakubskowronski [ Intel ]
Ja mam muszę o 7.00 wstać , więdz dzieki za info
Taikun. [ NINTENDO ]
oglądam ! :)
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Jak dla mnie to za późno puszczają to, a szkoda bo nigdy go nie oglądałem a po przejściu Fallouta z pół roku temu chętnie bym zerknął, bo słyszałem, że na tym filmie wzorowali się autorzy gry :P Może kiedy indziej się nadarzy okazja...
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Jeszcze nigdy nie oglądałem i dzisiaj tez sobie daruje. Nie chce mi sie do późna siedzieć.
claudespeed18 [ Senator ]
tez nigdy nie widzialem, tylko 3, nie ogladalem bo na 6 do pracy mialem :/
©®© [ Generaďż˝ ]
A ja ogladałem :) Po raz 2... Do napisów końcowych sie cały czas zastanawiałem czy to Mel Gobson, taki młody ze az nie podobny.
Sam film ciekawy, dosc klimatyczny, tym ktorzy nie ogladali przy nastepnej okazji polecam :)