GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mad Max - dzisiaj TVN 23.45

06.01.2008
15:29
smile
[1]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Mad Max - dzisiaj TVN 23.45

moze ktos jeszcze nie zobaczyl ze dzisiaj Szalony Max wyrusza na bezdroza szerzyc lad i porzadek ;)

ktos jeszcze zamierza ogladac?

06.01.2008
15:34
[2]

Mastyl [ Legend ]

Jak nie zasnę... to obejrzę. A nie pamiętam z całej serii o czym był MM 2... ?

06.01.2008
15:37
[3]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

o transporcie paliwa? :P o ochronie skladu, gdzie owe paliwo sie znajdowalo.

spoiler start
sam dawno ogladalem
spoiler stop

06.01.2008
15:37
[4]

Yanke$ [ Pretorianin ]

nie zamierzam oglądać

06.01.2008
15:38
smile
[5]

M'q [ Schattenjäger ]

Jak nie usnę, to postaram się obejrzeć... znowu ;)

06.01.2008
15:41
[6]

WolverineX [ Legend ]

jak bede pamietal

06.01.2008
16:20
smile
[7]

cycu2003 [ Legend ]

Nie wiem jakim cudem ale jeszcze nie oglądałem Mad Maxa, i pewnie znowu nie obejrze bo tak późno a rano trzeba wstać...

06.01.2008
16:29
[8]

Anihillus [ Konsul ]

Nie wiem jakim cudem ale jeszcze nie oglądałem Mad Maxa, i pewnie znowu nie obejrze bo tak późno a rano trzeba wstać...
Cuda sie zdarzaja. Ale Braveheart mam nadzijeje sie widzialo, mhm? Wstyd.

06.01.2008
16:30
[9]

Wisien [ Deus le volt! ]

Jakbym nie wstawał o 5 to pewnie bym obejrzał a tak to kupa

06.01.2008
20:47
[10]

jakubskowronski [ Intel ]

Ja mam muszę o 7.00 wstać , więdz dzieki za info

06.01.2008
20:49
[11]

Taikun. [ NINTENDO ]

oglądam ! :)

06.01.2008
23:01
[12]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Jak dla mnie to za późno puszczają to, a szkoda bo nigdy go nie oglądałem a po przejściu Fallouta z pół roku temu chętnie bym zerknął, bo słyszałem, że na tym filmie wzorowali się autorzy gry :P Może kiedy indziej się nadarzy okazja...

spoiler start

Bravehearta oglądałem ;p
spoiler stop

06.01.2008
23:26
[13]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jeszcze nigdy nie oglądałem i dzisiaj tez sobie daruje. Nie chce mi sie do późna siedzieć.

07.01.2008
17:11
[14]

claudespeed18 [ Senator ]

tez nigdy nie widzialem, tylko 3, nie ogladalem bo na 6 do pracy mialem :/

07.01.2008
17:27
[15]

©®© [ Generaďż˝ ]

A ja ogladałem :) Po raz 2... Do napisów końcowych sie cały czas zastanawiałem czy to Mel Gobson, taki młody ze az nie podobny.
Sam film ciekawy, dosc klimatyczny, tym ktorzy nie ogladali przy nastepnej okazji polecam :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.