GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterownki do głośników

06.01.2008
15:25
[1]

kiub@ [ Zagubiony ]

Sterownki do głośników

Gdzie mogę sprawdzić jakie mam głośniki (model) i z jakiej strony mogę pobrać sterowniki do nich??

06.01.2008
15:27
[2]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

sterowników nie ma do głośników- są do karty dzwiękowej
Sprwadzisz to Everestem

06.01.2008
15:41
[3]

kiub@ [ Zagubiony ]

<--- I w ogóle nie mam głosu

Pisze,że nie ma audio,a ja mam głośniki w monitorze :|


Sterownki do głośników - kiub@
06.01.2008
15:42
[4]

Yari [ Juventino ]

zainstlauj sterowniki do karty dźwiekowej

06.01.2008
15:43
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

nie masz sterów do k.dzw.

06.01.2008
15:58
[6]

kiub@ [ Zagubiony ]

to skąd je pobrać??

06.01.2008
16:03
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

kiuba - ze strony producenta?
jaką masz kartę dzwiękową?
jaką masz płytę główną?
jaki masz monitor? (sprawdź sterowniki)

06.01.2008
16:49
[8]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

A ja zadam głupie pytanie. Masz podłączony do monitora również kabel audio? Niektóre (nie wiem czy wszystkie) tego wymagają by był dźwięk.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.