kiub@ [ Zagubiony ]
Sterownki do głośników
Gdzie mogę sprawdzić jakie mam głośniki (model) i z jakiej strony mogę pobrać sterowniki do nich??
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
sterowników nie ma do głośników- są do karty dzwiękowej
Sprwadzisz to Everestem
kiub@ [ Zagubiony ]
<--- I w ogóle nie mam głosu
Pisze,że nie ma audio,a ja mam głośniki w monitorze :|
Yari [ Juventino ]
zainstlauj sterowniki do karty dźwiekowej
Hugunumana [ Konsul ]
nie masz sterów do k.dzw.
kiub@ [ Zagubiony ]
to skąd je pobrać??
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
kiuba - ze strony producenta?
jaką masz kartę dzwiękową?
jaką masz płytę główną?
jaki masz monitor? (sprawdź sterowniki)
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
A ja zadam głupie pytanie. Masz podłączony do monitora również kabel audio? Niektóre (nie wiem czy wszystkie) tego wymagają by był dźwięk.