aliment [ Haraszo ]
Słuchawki
Witam.
Mam taki problem, że wczoraj po pijaku zgubiłem słuchawki (nie pytajcie jak, nie mam pojęcia), miałem te Creative EP-630 i byłem zadowolony. Ale jak się zgubiły, to pomyślałem, że może warto wymienić na lepsze. Co polecacie? Tak do 80 zł.
Myślałem nad tymi:

Hugunumana [ Konsul ]
Stary kup Sony MDR EX71SL mam je i dzwieczek jest niesamowity
aliment [ Haraszo ]
Patrzyłem na Allegro i są straszne różnice cenowe.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
To sprawdz na

_agEnt_ [ Tajniak ]
Jeśli nie muszą dyć dokanałówki - pchełki Vedia SRS200 - cudo.
Hugunumana [ Konsul ]
no wiec kup te drozsze... bo Ci podróby dadza albo cos... ja kupilem za 110 zł ale to bylo z 5 miesiecy temu
aliment [ Haraszo ]
_agent_ => już tak przywykłem do dokanałówek, że innych nie chcę.
Hugunumana => patrzyłem, że są za 45, ale nie sprzedaje jakaś lewa osoba, tylko sklep.

Hugunumana [ Konsul ]
aliment------> wiec kup je.. naprawde... polecam sa genialne.
do tego dostajesz full box wersje z tego co widze....
aliment [ Haraszo ]
Ale cały czas mnie te kuszą, bo słyszałem, że to świetna słuchawkowa firma.
ur_karol [ Chor��y ]
Dlatego jak idę pić to nigdy nie biorę mp3jki;P Chyba, że okazja znajdzie mnie sama;D Też planuję kupić nowe słuchaweczki. Miałem epki i zastanawiam się nad czymś lepszym. Co myślicie o Creative Aurvana
?
Hugunumana [ Konsul ]
sennheiser dosc nowa firma ma porzadny sprzet mialem rowniez je zabrac ale walkmany mi bardziej przypadły do gustu i nie zaluje decyzji.. wczesniej mialem EP-630 ....
aliment [ Haraszo ]
Łup
Ktoś jeszcze wygłosi swoją opinię?

Hugunumana [ Konsul ]
Kup MDRy mowie Ci:P Dzwiek czysty,sopran i podbicie basow genialny.
|kszaq| [ Senator ]
Jak słuchawki to tylko sennheiser, nigdzie nie znajdziesz lepszego dźwięku !
klimson_ [ Konsul ]
ja sie wypowiem- nie bierz tych z linka- 90 dni gwarancji
slyszalem,ze cx300 graja bardzo podobnie, moze troszke lepiej od epek, ale imo nie oplaca sie doplacac
PatriciusG [ pink floyd ]
Kupuj sennheisery - nie ma lepszych słuchawek od sennheiserów.
Ja aktualnie 'pchełek' nie mam żadnych, ale mam nadal swoje HD 515 (wczesniej miałem z 3 modele wiekszych słuchawek) i powiem Ci, że jak odpalę nagranie, to czuję dźwięk w plecach.
slowik [ NightInGale ]
sa lepsze sluchawki od sennheiser ;-) no i w dolnej polce cenowej te sluchawki daja ciala (do 300)
z pchelek polecam jeszcze koss'a
zupelnie odradzam cos pokroju sony ...
aliment [ Haraszo ]
Łup.
Polecicie coś jeszcze?
aliment [ Haraszo ]
Up.
Pomóżcie proszę, muszę się dzisiaj zdecydować, a nie znam się na tym za bardzo.
Cena do 80 zł.
aliment [ Haraszo ]
Up.