GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słuchawki

06.01.2008
15:11
[1]

aliment [ Haraszo ]

Słuchawki

Witam.

Mam taki problem, że wczoraj po pijaku zgubiłem słuchawki (nie pytajcie jak, nie mam pojęcia), miałem te Creative EP-630 i byłem zadowolony. Ale jak się zgubiły, to pomyślałem, że może warto wymienić na lepsze. Co polecacie? Tak do 80 zł.

Myślałem nad tymi:

06.01.2008
15:14
smile
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

Stary kup Sony MDR EX71SL mam je i dzwieczek jest niesamowity

06.01.2008
15:19
[3]

aliment [ Haraszo ]

Patrzyłem na Allegro i są straszne różnice cenowe.

06.01.2008
15:22
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

To sprawdz na

06.01.2008
15:22
smile
[5]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Jeśli nie muszą dyć dokanałówki - pchełki Vedia SRS200 - cudo.

06.01.2008
15:22
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

no wiec kup te drozsze... bo Ci podróby dadza albo cos... ja kupilem za 110 zł ale to bylo z 5 miesiecy temu

06.01.2008
15:24
[7]

aliment [ Haraszo ]

_agent_ => już tak przywykłem do dokanałówek, że innych nie chcę.

Hugunumana => patrzyłem, że są za 45, ale nie sprzedaje jakaś lewa osoba, tylko sklep.

06.01.2008
15:26
smile
[8]

Hugunumana [ Konsul ]

aliment------> wiec kup je.. naprawde... polecam sa genialne.
do tego dostajesz full box wersje z tego co widze....

06.01.2008
15:27
[9]

aliment [ Haraszo ]

Ale cały czas mnie te kuszą, bo słyszałem, że to świetna słuchawkowa firma.

06.01.2008
15:28
[10]

ur_karol [ Chor��y ]

Dlatego jak idę pić to nigdy nie biorę mp3jki;P Chyba, że okazja znajdzie mnie sama;D Też planuję kupić nowe słuchaweczki. Miałem epki i zastanawiam się nad czymś lepszym. Co myślicie o Creative Aurvana
?

06.01.2008
15:29
[11]

Hugunumana [ Konsul ]

sennheiser dosc nowa firma ma porzadny sprzet mialem rowniez je zabrac ale walkmany mi bardziej przypadły do gustu i nie zaluje decyzji.. wczesniej mialem EP-630 ....

06.01.2008
15:39
[12]

aliment [ Haraszo ]

Łup

Ktoś jeszcze wygłosi swoją opinię?

06.01.2008
15:44
smile
[13]

Hugunumana [ Konsul ]

Kup MDRy mowie Ci:P Dzwiek czysty,sopran i podbicie basow genialny.

06.01.2008
15:45
[14]

|kszaq| [ Senator ]

Jak słuchawki to tylko sennheiser, nigdzie nie znajdziesz lepszego dźwięku !

06.01.2008
15:55
[15]

klimson_ [ Konsul ]

ja sie wypowiem- nie bierz tych z linka- 90 dni gwarancji

slyszalem,ze cx300 graja bardzo podobnie, moze troszke lepiej od epek, ale imo nie oplaca sie doplacac

06.01.2008
15:58
[16]

PatriciusG [ pink floyd ]

Kupuj sennheisery - nie ma lepszych słuchawek od sennheiserów.
Ja aktualnie 'pchełek' nie mam żadnych, ale mam nadal swoje HD 515 (wczesniej miałem z 3 modele wiekszych słuchawek) i powiem Ci, że jak odpalę nagranie, to czuję dźwięk w plecach.

06.01.2008
16:20
[17]

slowik [ NightInGale ]

sa lepsze sluchawki od sennheiser ;-) no i w dolnej polce cenowej te sluchawki daja ciala (do 300)
z pchelek polecam jeszcze koss'a

zupelnie odradzam cos pokroju sony ...

07.01.2008
09:56
[18]

aliment [ Haraszo ]

Łup.

Polecicie coś jeszcze?

07.01.2008
18:58
[19]

aliment [ Haraszo ]

Up.

Pomóżcie proszę, muszę się dzisiaj zdecydować, a nie znam się na tym za bardzo.
Cena do 80 zł.

07.01.2008
19:29
[20]

aliment [ Haraszo ]

Up.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.