GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa wersja ATB - Let You Go

06.01.2008
14:49
smile
[1]

Bzyk [ Offensive ]

Nowa wersja ATB - Let You Go

Tu jest oryginał: , który zapewne zna każdy.

Tu jest wersja odmieniona: (kliknij na obrazek)

06.01.2008
19:57
smile
[2]

GSi [ Konsul ]

Niezle niezle:) Bardzo fajnie Ci to wyszło:) Przyjemny basik, wstawki i ogólnie Twoj remix ma fajny klimacik:)

06.01.2008
20:01
[3]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

do bani ,mi sie wogole nie podoba

06.01.2008
20:43
[4]

Drozdi [ Żunior ]

jak dla mnie oryginał jest lepszy ;)

ale mimo wszystko chyle czoła, bo ja nawet kumkania żaby nie byłbym w stanie zmiksować ;)

06.01.2008
20:48
[5]

Bzyk [ Offensive ]

thx za opinie!

06.01.2008
21:37
[6]

barejn [ El Magnifico ]

rewelacja! jak to zrobiłeś? w jakim programie? naprawdę jestem pod wrazeniem. miales sam wokal let u go w wersji a capella czy samodzielnie jakos go oddzieliles od oryginału? mi sie bardzo podoba, naprawde. jak chcesz to rzuc okiem na moją, biedną wersje daft punka.

06.01.2008
22:01
[7]

Dziubek90 [ pjona ]

bardzo ładnie ;] ale czy nie uwazasz, ze lepszym materiałem na remix byłaby odnowiona wersja z 2005 roku ?

06.01.2008
22:39
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Bzyk ---> dla mnie odjazd! Najlepszy z Twoich remixów jak do tej pory!
Widzę inspirację Liquid D'n'B :)

No i tym sposobem trafiłeś na mojego mp3-grajka, mam nadzieje ze sie nie obrazisz jak kiedyś to puszcze znajomym na jakieś imprezce :)

06.01.2008
23:53
[9]

GSi [ Konsul ]

Dziubek90 -> żeński vocal fajniejszy;P

06.01.2008
23:54
[10]

QrKo_ [ ]

Daleko mu do Twojego remixu Danzela, ktory jest mistrzowski :)

07.01.2008
03:54
[11]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

piekna sprawa, pozdrawiam Cie Bzyku :›

ps. zamieszcze to na youwantmore ;]

07.01.2008
06:04
smile
[12]

Łyczek [ Legend ]

Bardzo ciekawy kawałek :) Podoba mi się zarówno Let You Go oraz Let You Go 2005 Reworked :) Teraz mogę "postawić na półce" ten kawałek obok ich :)

07.01.2008
08:14
[13]

Bzyk [ Offensive ]

kamikaze >> no thx wielkie!

predator >> jasne że możesz

łyczek, dziubek >> no wersja reworked jest o wiele lepsza niż oryginał. wokalu nie miałem oryginalnego, musiałem oddzielać wokal od oryginalnej muzyki, dlatego nie jest idealnie czysto (ale to tylko niektórzy zauważą).

07.01.2008
13:27
[14]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

mam jeszcze takie male pyt.
oprogramowanie to reason, czy juz jedziesz na kombajnach ? :›

07.01.2008
14:55
smile
[15]

Johy [ Kind Of A Big Deal ]

No kawałek może się podobać ale to jednak nie moje klimaty ;]

07.01.2008
16:17
[16]

Bzyk [ Offensive ]

predator >> różnie z tym bywa, ale na rizonie też robię

podaję nowy, bezpośredni link do mp3:

07.01.2008
16:40
[17]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

kurcze, bardzo dobry, nie bał bym się nawet stwierdzić "profesjonalny" remiks. :)

07.01.2008
16:55
smile
[18]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

remix jest cool, ale od oryginału gorszy

07.01.2008
16:59
smile
[19]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Bzyk - odezwij sie do mnie na gg plz :)
Ktoś "po fachu" by chciał z Tobą pogadać (nie, to nie SteffOne) :P

07.01.2008
20:29
[20]

Bzyk [ Offensive ]

KaM1kAzE® >> sorki, ale na gg nie mam naprawdę czasu, jakby co pisz na mój email, który jest m.in. na mojej stronie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.