
Bzyk [ Offensive ]
Nowa wersja ATB - Let You Go
Tu jest oryginał: , który zapewne zna każdy.
Tu jest wersja odmieniona: (kliknij na obrazek)

GSi [ Konsul ]
Niezle niezle:) Bardzo fajnie Ci to wyszło:) Przyjemny basik, wstawki i ogólnie Twoj remix ma fajny klimacik:)
_SebuL_ [ Pretorianin ]
do bani ,mi sie wogole nie podoba
Drozdi [ Żunior ]
jak dla mnie oryginał jest lepszy ;)
ale mimo wszystko chyle czoła, bo ja nawet kumkania żaby nie byłbym w stanie zmiksować ;)
Bzyk [ Offensive ]
thx za opinie!
barejn [ El Magnifico ]
rewelacja! jak to zrobiłeś? w jakim programie? naprawdę jestem pod wrazeniem. miales sam wokal let u go w wersji a capella czy samodzielnie jakos go oddzieliles od oryginału? mi sie bardzo podoba, naprawde. jak chcesz to rzuc okiem na moją, biedną wersje daft punka.
Dziubek90 [ pjona ]
bardzo ładnie ;] ale czy nie uwazasz, ze lepszym materiałem na remix byłaby odnowiona wersja z 2005 roku ?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Bzyk ---> dla mnie odjazd! Najlepszy z Twoich remixów jak do tej pory!
Widzę inspirację Liquid D'n'B :)
No i tym sposobem trafiłeś na mojego mp3-grajka, mam nadzieje ze sie nie obrazisz jak kiedyś to puszcze znajomym na jakieś imprezce :)
GSi [ Konsul ]
Dziubek90 -> żeński vocal fajniejszy;P
QrKo_ [ ]
Daleko mu do Twojego remixu Danzela, ktory jest mistrzowski :)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
piekna sprawa, pozdrawiam Cie Bzyku :
ps. zamieszcze to na youwantmore ;]

Łyczek [ Legend ]
Bardzo ciekawy kawałek :) Podoba mi się zarówno Let You Go oraz Let You Go 2005 Reworked :) Teraz mogę "postawić na półce" ten kawałek obok ich :)
Bzyk [ Offensive ]
kamikaze >> no thx wielkie!
predator >> jasne że możesz
łyczek, dziubek >> no wersja reworked jest o wiele lepsza niż oryginał. wokalu nie miałem oryginalnego, musiałem oddzielać wokal od oryginalnej muzyki, dlatego nie jest idealnie czysto (ale to tylko niektórzy zauważą).
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
mam jeszcze takie male pyt.
oprogramowanie to reason, czy juz jedziesz na kombajnach ? :

Johy [ Kind Of A Big Deal ]
No kawałek może się podobać ale to jednak nie moje klimaty ;]
Bzyk [ Offensive ]
predator >> różnie z tym bywa, ale na rizonie też robię
podaję nowy, bezpośredni link do mp3:
lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
kurcze, bardzo dobry, nie bał bym się nawet stwierdzić "profesjonalny" remiks. :)

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
remix jest cool, ale od oryginału gorszy

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Bzyk - odezwij sie do mnie na gg plz :)
Ktoś "po fachu" by chciał z Tobą pogadać (nie, to nie SteffOne) :P
Bzyk [ Offensive ]
KaM1kAzE® >> sorki, ale na gg nie mam naprawdę czasu, jakby co pisz na mój email, który jest m.in. na mojej stronie.