GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamiętacie tą starą ruską gierkę elektroniczną z wilkiem i zającem?

06.01.2008
14:48
smile
[1]

Gooffy [ Konsul ]

Pamiętacie tą starą ruską gierkę elektroniczną z wilkiem i zającem?

Ta gierka którą kiedyś można było kupić na bazarze za grosze teraz na allegro kosztuje prawie 300 zł!!! (w tej chwili 265, ale licytacja jeszcze się nie skończyła :))

Normalnie rarytas! :)




Pamiętacie tą starą ruską gierkę elektroniczną z wilkiem i zającem? - Gooffy
06.01.2008
14:50
smile
[2]

krzynier [ Senator ]

Hmm, czy to nie była taka podróba "game&watch"?


06.01.2008
14:50
[3]

Dayton [ Senator ]

chyba kogos popier****** tyle dac za takie cos...

edit: pamietam to pamietam, i pewnie temu tyle bym nigdy nie dal :)

06.01.2008
14:50
smile
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Cholera, miałem kiedyś coś takiego. :)

06.01.2008
14:51
smile
[5]

sokoip [ Niggy Tardust ]

muszę swoją sprzedać :)

06.01.2008
14:53
smile
[6]

mariaczi [ Alone ]

06.01.2008
14:53
smile
[7]

CHESTER80 [ old snake ]

Ha, jasne że pamiętam, miałem kilka takich gierek ale niestety nie została mi ani jedna. Te gry miały tyle miodu że szok. O tym że to chamska podróba Nintendo dowiedziałem się po latach.

06.01.2008
14:54
smile
[8]

Gooffy [ Konsul ]

Tylko nie rzucajcie się tak bardzo ze sprzedażą, bo zalejecie rynek i gierka straci na wartości :DDD

06.01.2008
14:58
[9]

szymon_majewski [ Senator ]

Mam taka sama, tylko ze z kaczkami i mysliwym ;)

06.01.2008
15:04
[10]

Backside [ Generaďż˝ ]

:o - >250zł? Ciekawe za ile pójdzie mój tetris 7w1 :)

06.01.2008
15:09
[11]

JihaaD [ Gosu ]

Mialem taka w wieku nastu lat i doszedlem do takiej wprawy,ze 7 razy licznik przekrecilem.
Ale gdzie mam to nie wiem,pewnie sie rozlozylo w c***.

06.01.2008
15:17
[12]

N|NJA [ Senator ]

mam lepszy rarytas- nurkowie vs osmiornica. To dopiero była zajebioza. Musze podłubać i wykopać :)

06.01.2008
15:19
smile
[13]

Bechemoth [ Konsul ]

O boże! głupota szerzy się wzdłuż i wszerz.Dać za takie coś tyle kasy.Przecież to nie jest warte ani jednego złamanego grosza.w tą grę można zagrać na stronach z grami onine.Totalna głupota.

06.01.2008
15:22
smile
[14]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Przecież to nie jest warte ani jednego złamanego grosza.w tą grę można zagrać na stronach z grami onine.Totalna głupota.

niektórzy seks zastępują masturbacją

06.01.2008
15:23
[15]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

pamiętam taka starą gierkę elektroniczną - był tam tetris, arkanoid itp. gierki - wszystko złożone z kwadracików :P Chciałbym znów nabyć. Niestety nie wiem, co wpisać na allegro, by poszukać czegoś takiego :(

06.01.2008
15:24
[16]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zagrywałam sie w to!! :) Moze mam gdzies jeszcze w domu. 300 zł piechota nie chodzi :P

06.01.2008
15:34
[17]

reksio [ Q u e e r ]

Bechemoth-> Powiem tak - dałbym wiele kasy za pewne wydania dzieł, które przeczytałem już z trzy razy. I nie czuję się w żadnym razie "pogięty".

06.01.2008
17:01
smile
[18]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Coś jest tyle warte ile ktoś jest w stanie za to coś zapłacić. A jak widać twoja wiedza na temat rzeczy kolekcjonerskich jest znikoma.
Naprawdę kosmiczne ceny osiągają niektóre oryginalne gry tego typu czyli Game & Watch firmy Nintendo:



Katalog rosyjskich klonów gier Game & Watch:


Jedne z większych katalogów przeniośnych konsolek do gier w stylu Game & Watch i nie tylko:


06.01.2008
17:03
[19]

N|NJA [ Senator ]

beszamel-> Nie pojmujesz słowa "nostalgia". Wiesz ile sie teraz płaci za cartridge z oryginalnym Metroidem? :)

06.01.2008
17:04
[20]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

300zł to jest warte 99gr

06.01.2008
17:04
smile
[21]

Kozi89 [ Senator ]

Zabawka legenda. Nie kupiłbym teraz za 20zł, a ludzie licytują za 300 :D

06.01.2008
17:04
smile
[22]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Ja to mam tylko że z kurczaczkiem który zbiera jajka od kur... To były czasy :)

w dodatku jeszcze działa :) może kiedyś sprzedam...

06.01.2008
17:15
smile
[23]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Oczywiście to było do behemota

06.01.2008
17:17
[24]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

miałem myszke miki i auto race...niestety gdzies sie zapodzialy :/

balloon fight to nawet teraz chcialbym miec :D

06.01.2008
17:18
smile
[25]

Loon [ Panicz ]

A jak mama wyrzucała mówiąc, że więcej nie będę się tym bawił, to ostrzegałem, że to pochopna decyzja.

06.01.2008
17:19
smile
[26]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Hmm następca PSP ?

06.01.2008
17:30
[27]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

kurcze.... miałem kiedyś podobną. Musze przeszukać dom i sprzedać. :)

06.01.2008
17:33
[28]

Chacal [ Senator ]

no dobra, sprzedam Contre na Pegazusa, cena wywoławcza 300zł :D

06.01.2008
17:38
[29]

N|NJA [ Senator ]

Czakal-> pegasusowe kartridże sa nic nie warte.

Gdybyś miał oryginalnego nesa lub snesa, to byś mógł pohandlować.

06.01.2008
17:47
smile
[30]

Tirane [ Konsul ]

Ja to mam tylko że z kurczaczkiem który zbiera jajka od kur... To były czasy :)

Wedlug mnie kurczak a kura to to samo no ale moze sie nie znam..

A co do gierki to moze gdzies sie jeszcze uda wykopac ale watpie zeby działała :(

06.01.2008
17:52
[31]

Morbus [ TIR DRIVER ]

ehmm mialem to z 17 lat temu... pozniej lezalo w piwnicy.. i mamuska (bez mojej wiedzy) zlikwidowala gierke jednym kursem na smietnik... :( a szkoda bo popykalbym w takie cos... albo nawet kupil... no ale napewno nie za 300 :)

06.01.2008
18:08
smile
[32]

Chacal [ Senator ]

Nyndża -> no w sumie racja, jeszcze nie są.

06.01.2008
18:14
smile
[33]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Mam NESa i SNESa ale nawet za 500zł ich nie sprzedam. Wręcz przeciwnie, muszę tylko dokupić pady i zaraz odkurzam SNESa i będę pocinał w Super Mario World, Street Fightera 2, F-Zero i parę innych gier.

I w Star Foxa. O Boże :)

06.01.2008
18:35
[34]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Tez mam te "jajeczka" i "osmiorniczke" ale nie zamierzam ich sprzedawac. Btw. jesli ktos chce pograc w te gierki - mozna zawsze to zrobic na NDSie/GBA :-)

06.01.2008
18:58
[35]

N|NJA [ Senator ]

I w Star Foxa. O Boże :)

Do a barrel roll!

06.01.2008
19:10
smile
[36]

Hakim [ Complete ]

No dzięki tym radzieckim gierkom dzisiaj w sieci w strzelanki się wymiata ;-)
Ja miałem i jajka (szlag trafił) i myśliwego z kaczkami (ją przeszedłem, znaczy miałem powyżej 999 i zbiłem się chyba na (1)144 :D a na 200 (500 i 900 chyba też) zawsze było kasowanie kuch). Myśliwego trafiła moja bardzo mała wtedy siostra - o kant łóżka i wyświetlacz szlag trafił.

Swoją drogą kiedyś człowiek mógł się w coś takiego zagrywać kilka godzin pod rząd - wyobrażacie sobie dzisiaj grać w tak monotonną grę ze 3 godziny?

06.01.2008
19:15
[37]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

teraz to niewyobrazalne, a pomyslec ze czlowiek potrafil katowac te gierki i pegasusa az do pecherzy na kciukach :D

06.01.2008
19:58
[38]

earthquake [ Mr Brightside ]

Kurdę, aż przypomniała mi się Contra na wysłużonym Pegasusie.

06.01.2008
20:28
smile
[39]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

o jaaaa tez mam taka gdzies w piwnicy :D ide wystawie na allegro :D

07.01.2008
18:36
smile
[40]

Gooffy [ Konsul ]

"Konsolka" została sprzedana za 265 zł :)

07.01.2008
18:42
smile
[41]

krzynier [ Senator ]

No widzicie, dla nie których jest to sporo warte

07.01.2008
18:51
smile
[42]

Mul Bagienny [ Konsul ]

07.01.2008
18:53
[43]

Vidos [ Legend ]

Miałem dwie, wilk i zając i samochodziki, nie wiem czy by się gdzieś na strych nie znalazły.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.