
Gooffy [ Konsul ]
Pamiętacie tą starą ruską gierkę elektroniczną z wilkiem i zającem?
Ta gierka którą kiedyś można było kupić na bazarze za grosze teraz na allegro kosztuje prawie 300 zł!!! (w tej chwili 265, ale licytacja jeszcze się nie skończyła :))
Normalnie rarytas! :)

krzynier [ Senator ]
Hmm, czy to nie była taka podróba "game&watch"?
Dayton [ Senator ]
chyba kogos popier****** tyle dac za takie cos...
edit: pamietam to pamietam, i pewnie temu tyle bym nigdy nie dal :)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Cholera, miałem kiedyś coś takiego. :)

sokoip [ Niggy Tardust ]
muszę swoją sprzedać :)

mariaczi [ Alone ]

CHESTER80 [ old snake ]
Ha, jasne że pamiętam, miałem kilka takich gierek ale niestety nie została mi ani jedna. Te gry miały tyle miodu że szok. O tym że to chamska podróba Nintendo dowiedziałem się po latach.

Gooffy [ Konsul ]
Tylko nie rzucajcie się tak bardzo ze sprzedażą, bo zalejecie rynek i gierka straci na wartości :DDD
szymon_majewski [ Senator ]
Mam taka sama, tylko ze z kaczkami i mysliwym ;)
Backside [ Generaďż˝ ]
:o - >250zł? Ciekawe za ile pójdzie mój tetris 7w1 :)
JihaaD [ Gosu ]
Mialem taka w wieku nastu lat i doszedlem do takiej wprawy,ze 7 razy licznik przekrecilem.
Ale gdzie mam to nie wiem,pewnie sie rozlozylo w c***.
N|NJA [ Senator ]
mam lepszy rarytas- nurkowie vs osmiornica. To dopiero była zajebioza. Musze podłubać i wykopać :)

Bechemoth [ Konsul ]
O boże! głupota szerzy się wzdłuż i wszerz.Dać za takie coś tyle kasy.Przecież to nie jest warte ani jednego złamanego grosza.w tą grę można zagrać na stronach z grami onine.Totalna głupota.

sokoip [ Niggy Tardust ]
Przecież to nie jest warte ani jednego złamanego grosza.w tą grę można zagrać na stronach z grami onine.Totalna głupota.
niektórzy seks zastępują masturbacją
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
pamiętam taka starą gierkę elektroniczną - był tam tetris, arkanoid itp. gierki - wszystko złożone z kwadracików :P Chciałbym znów nabyć. Niestety nie wiem, co wpisać na allegro, by poszukać czegoś takiego :(
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Zagrywałam sie w to!! :) Moze mam gdzies jeszcze w domu. 300 zł piechota nie chodzi :P
reksio [ Q u e e r ]
Bechemoth-> Powiem tak - dałbym wiele kasy za pewne wydania dzieł, które przeczytałem już z trzy razy. I nie czuję się w żadnym razie "pogięty".

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Coś jest tyle warte ile ktoś jest w stanie za to coś zapłacić. A jak widać twoja wiedza na temat rzeczy kolekcjonerskich jest znikoma.
Naprawdę kosmiczne ceny osiągają niektóre oryginalne gry tego typu czyli Game & Watch firmy Nintendo:
Katalog rosyjskich klonów gier Game & Watch:
Jedne z większych katalogów przeniośnych konsolek do gier w stylu Game & Watch i nie tylko:
N|NJA [ Senator ]
beszamel-> Nie pojmujesz słowa "nostalgia". Wiesz ile sie teraz płaci za cartridge z oryginalnym Metroidem? :)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
300zł to jest warte 99gr

Kozi89 [ Senator ]
Zabawka legenda. Nie kupiłbym teraz za 20zł, a ludzie licytują za 300 :D

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Ja to mam tylko że z kurczaczkiem który zbiera jajka od kur... To były czasy :)
w dodatku jeszcze działa :) może kiedyś sprzedam...

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Oczywiście to było do behemota
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
miałem myszke miki i auto race...niestety gdzies sie zapodzialy :/
balloon fight to nawet teraz chcialbym miec :D

Loon [ Panicz ]
A jak mama wyrzucała mówiąc, że więcej nie będę się tym bawił, to ostrzegałem, że to pochopna decyzja.

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Hmm następca PSP ?
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
kurcze.... miałem kiedyś podobną. Musze przeszukać dom i sprzedać. :)
Chacal [ Senator ]
no dobra, sprzedam Contre na Pegazusa, cena wywoławcza 300zł :D
N|NJA [ Senator ]
Czakal-> pegasusowe kartridże sa nic nie warte.
Gdybyś miał oryginalnego nesa lub snesa, to byś mógł pohandlować.

Tirane [ Konsul ]
Ja to mam tylko że z kurczaczkiem który zbiera jajka od kur... To były czasy :)
Wedlug mnie kurczak a kura to to samo no ale moze sie nie znam..
A co do gierki to moze gdzies sie jeszcze uda wykopac ale watpie zeby działała :(
Morbus [ TIR DRIVER ]
ehmm mialem to z 17 lat temu... pozniej lezalo w piwnicy.. i mamuska (bez mojej wiedzy) zlikwidowala gierke jednym kursem na smietnik... :( a szkoda bo popykalbym w takie cos... albo nawet kupil... no ale napewno nie za 300 :)

Chacal [ Senator ]
Nyndża -> no w sumie racja, jeszcze nie są.

Conroy [ Dwie Szopy ]
Mam NESa i SNESa ale nawet za 500zł ich nie sprzedam. Wręcz przeciwnie, muszę tylko dokupić pady i zaraz odkurzam SNESa i będę pocinał w Super Mario World, Street Fightera 2, F-Zero i parę innych gier.
I w Star Foxa. O Boże :)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Tez mam te "jajeczka" i "osmiorniczke" ale nie zamierzam ich sprzedawac. Btw. jesli ktos chce pograc w te gierki - mozna zawsze to zrobic na NDSie/GBA :-)
N|NJA [ Senator ]
I w Star Foxa. O Boże :)
Do a barrel roll!

Hakim [ Complete ]
No dzięki tym radzieckim gierkom dzisiaj w sieci w strzelanki się wymiata ;-)
Ja miałem i jajka (szlag trafił) i myśliwego z kaczkami (ją przeszedłem, znaczy miałem powyżej 999 i zbiłem się chyba na (1)144 :D a na 200 (500 i 900 chyba też) zawsze było kasowanie kuch). Myśliwego trafiła moja bardzo mała wtedy siostra - o kant łóżka i wyświetlacz szlag trafił.
Swoją drogą kiedyś człowiek mógł się w coś takiego zagrywać kilka godzin pod rząd - wyobrażacie sobie dzisiaj grać w tak monotonną grę ze 3 godziny?
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
teraz to niewyobrazalne, a pomyslec ze czlowiek potrafil katowac te gierki i pegasusa az do pecherzy na kciukach :D
earthquake [ Mr Brightside ]
Kurdę, aż przypomniała mi się Contra na wysłużonym Pegasusie.

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
o jaaaa tez mam taka gdzies w piwnicy :D ide wystawie na allegro :D

Gooffy [ Konsul ]
"Konsolka" została sprzedana za 265 zł :)

krzynier [ Senator ]
No widzicie, dla nie których jest to sporo warte

Mul Bagienny [ Konsul ]
Vidos [ Legend ]
Miałem dwie, wilk i zając i samochodziki, nie wiem czy by się gdzieś na strych nie znalazły.