GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wymagania half life 2 wszystkie części

06.01.2008
14:37
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

wymagania half life 2 wszystkie części

Czy wszystkie gry z Half-life 2 mają takie same wymagania sprzętowe??

06.01.2008
14:40
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Zblizone, tylko Episode Two jest ciut bardziej wymagajacy.

06.01.2008
14:55
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

mam 1,67 Ghz procek, 256 mg ramu, GF4MX to Half life 2 i episode 1 powinien śmigąc. Czyli opyla sie kupowac Orange boxa??

06.01.2008
14:57
[4]

TeadyBeeR [ Legend ]

Smigac to raczej nie powinien, ale pograc pewnie bedzie mozna.

06.01.2008
15:00
smile
[5]

edward erlic [ Pretorianin ]

kup sobie orange boxa warto mam go jest świetny portla i tf2 (team forcess 2) i hl2 episod 1 i 2 pujdzie ci wiem nie napisalem idealnom polszczyznom za wszystkie błędy ortograficzne przepraszam!!!

06.01.2008
15:00
[6]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

co ty gaddasz?? To mam kupić Black Boxa??

06.01.2008
15:03
[7]

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]

Prince_michal - ja bym sobie darował i poczekał do modernizacji kompa. U mnie na starym Athlonie XP 2000+, 300-ileś ramu i Radeonie 9200SE (który był ciut ciut lepszy niż MX440) granie było katorgą, głównie ze względu na tragicznie długie loadingi no i framerate nie przekraczał raczej 25FPSów (a w większości utrzymywał się poniżej 20).

06.01.2008
15:08
[8]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

wymagany procek to 1,2 Ghz a ja mam 1,67Ghz. to co. mam jeszcze podkręcić procek, wymienić kartę i ram tak??

06.01.2008
15:09
[9]

TeadyBeeR [ Legend ]

Procek jak procek. Ramu masz tragicznie malo i karte graficzna, ktora nadaje sie do biura.

06.01.2008
15:18
[10]

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]

Dodaj przynajmniej raz tyle ramu i kup Radeona 9600Pro, a pograsz komfortowo.

09.01.2008
14:55
smile
[11]

123el [ Pretorianin ]

Ja grałem EP2 na sprzęcie nieco lepszym i na przerywnikach cięło się skandalicznie, po za tym wtedy nie było dźwięku...a EP1 i HL2 powinny tak w miarę iść, Portal będzie śmigał...

09.01.2008
14:58
[12]

pawloki [ TheGman ]

E tam gada cię spokojnie mu pójdzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.