GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Americas Army i tracer. Cos nie działa

06.01.2008
14:18
[1]

AMDD [ on-line ]

Americas Army i tracer. Cos nie działa

nie wiem co jest grane. Mam Americas Army 2.6 i tracker'a zawsze grałem i mi wszystko ładnie naliczało. Od nowego roku nic... pokazuje ze jestem online, na jakim serverze, ale nie nalicza.

Próbowałem nawet usunac konto i załozyc jeszcze raz. Nic to nie dało

Nie chodzi o to ze jest za mało osób na serv. obecnie gram i jest 11/14

06.01.2008
14:23
[2]

Matt [ I Am The Night ]

prawdopodobnie to ustawienia serwera, choc reki sobie uciac nie dam - moze to cos z nowa wersja aao? dawno nie gralem, wiec nie jestem na biezaco - proponuje spytac na forum trackera wlasnie.

06.01.2008
14:24
[3]

AMDD [ on-line ]

jest to stara wersja aao. ale do nowego roku wszystko działało bez problemowo

06.01.2008
14:27
[4]

Matt [ I Am The Night ]

wiec moze przestali sledzic 2.6?
z tego co pamietam, to ta wersja ma juz ze 2 lata jak nic, a ze gros ludzi gra i tak tylko w najnowsza...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.