AMDD [ on-line ]
Americas Army i tracer. Cos nie działa
nie wiem co jest grane. Mam Americas Army 2.6 i tracker'a zawsze grałem i mi wszystko ładnie naliczało. Od nowego roku nic... pokazuje ze jestem online, na jakim serverze, ale nie nalicza.
Próbowałem nawet usunac konto i załozyc jeszcze raz. Nic to nie dało
Nie chodzi o to ze jest za mało osób na serv. obecnie gram i jest 11/14
Matt [ I Am The Night ]
prawdopodobnie to ustawienia serwera, choc reki sobie uciac nie dam - moze to cos z nowa wersja aao? dawno nie gralem, wiec nie jestem na biezaco - proponuje spytac na forum trackera wlasnie.
AMDD [ on-line ]
jest to stara wersja aao. ale do nowego roku wszystko działało bez problemowo
Matt [ I Am The Night ]
wiec moze przestali sledzic 2.6?
z tego co pamietam, to ta wersja ma juz ze 2 lata jak nic, a ze gros ludzi gra i tak tylko w najnowsza...