Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
udostępnienie nagrywarki DVD w sieci
Chciałbym udostępnić moją nagrywarkę DVD w domowej sieci, żeby z innych komputerów można było nagrywać płyty na mojej nagrywarce. Czy jest to możliwe? Jak tak, to gdzie to ustawić? Z góry dzięki ;)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
upik^^