GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

udostępnienie nagrywarki DVD w sieci

06.01.2008
14:14
[1]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

udostępnienie nagrywarki DVD w sieci

Chciałbym udostępnić moją nagrywarkę DVD w domowej sieci, żeby z innych komputerów można było nagrywać płyty na mojej nagrywarce. Czy jest to możliwe? Jak tak, to gdzie to ustawić? Z góry dzięki ;)

06.01.2008
15:31
[2]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

upik^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.