GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy polecacie tą karte dźwiękową?

06.01.2008
14:01
[1]

arbuz91 [ Pretorianin ]

czy polecacie tą karte dźwiękową?



polecono mi tą kartę dźwiękową

czy dobrze będzie działać przy SH3, SH4, CoD4, MoHA, i tych nowszych

06.01.2008
14:04
[2]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Jest na pewno duuużo lepsza od karty zintegrowanej. Sam sie przesiadłem z jakiegoś tam płytogłównego Realteka na tego właśnie Audigy. Daje radę :) Jeśli nie chcesz wydawać więcej kasy - bierz. Jeśli możesz więcej, dozbieraj na Audigy 2.

06.01.2008
14:06
smile
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

Mialem ja ale sie spalila ----> powód: nie wtykaj nigdy złacz od głosników przy właczonym kompie do karty dzwiekowej:P

grala lepiej niz zintegrowane teraz mam X-Fi Extreme Gamer i polecam ja :D

06.01.2008
14:08
[4]

milanista [ Brother Of Metal ]

nie powiedzialbym zeby byla duzo lepsza od zintegrowanej, nie poczulem duzej roznicy po zmianie. Na plus sa fajne sterowniki i wejscie mikrofonowe. Cena tez spadla znaczaca bo ponad rok temu dalem ponad 90zł

najwiekszy minus to emulowany programowo EAX czyli za odtwarzanie muzyki nadal odpowiada CPU

06.01.2008
14:10
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

no ale ja np na swoich glosnikach wyczułem wiekszy BASS na SB niz na AC97...

06.01.2008
14:11
[6]

cfs09 [ Konsul ]

Sam mam Audigy SE i w moim odczuciu lepszej dźwiękówki nie potrzebuje 95% użytkowników.

06.01.2008
14:15
[7]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

Karta daję rade, ale dużo lepsza od zintegrowanej nie jest.

06.01.2008
14:17
[8]

milanista [ Brother Of Metal ]

Hugunumana---> mi na basie nie zalezy, i tak mam pokretlo subwoofera na minimalny poziom. Bardziej zalezalo mi na efektach EAX a ta karta srednio je obsluguje bo to jest soundblaster a nie audigy

06.01.2008
14:19
[9]

Hugunumana [ Konsul ]

milanista----> wiec XF-i sobie kup... albo polecam kumpel ma SB Audigy 2 ZS
ale musisz troszke uzbierac

06.01.2008
14:25
[10]

milanista [ Brother Of Metal ]

narazie nie mam zamiaru wymieniac, tamta mi wystarcza. A Audigy 2ZS to sa chyba na PCMCIA (do laptopow)

06.01.2008
14:33
[11]

Igierr [ Isilven ]

Hugunumana->
możesz podać link na allegro do tej karty co ją polecasz (X-Fi Extreme Gamer), bo ja szukałem i takiej nie znalazłem.

06.01.2008
14:45
[12]

cfs09 [ Konsul ]



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.