arbuz91 [ Pretorianin ]
czy polecacie tą karte dźwiękową?
polecono mi tą kartę dźwiękową
czy dobrze będzie działać przy SH3, SH4, CoD4, MoHA, i tych nowszych
sekret_mnicha [ the_collector ]
Jest na pewno duuużo lepsza od karty zintegrowanej. Sam sie przesiadłem z jakiegoś tam płytogłównego Realteka na tego właśnie Audigy. Daje radę :) Jeśli nie chcesz wydawać więcej kasy - bierz. Jeśli możesz więcej, dozbieraj na Audigy 2.

Hugunumana [ Konsul ]
Mialem ja ale sie spalila ----> powód: nie wtykaj nigdy złacz od głosników przy właczonym kompie do karty dzwiekowej:P
grala lepiej niz zintegrowane teraz mam X-Fi Extreme Gamer i polecam ja :D
milanista [ Brother Of Metal ]
nie powiedzialbym zeby byla duzo lepsza od zintegrowanej, nie poczulem duzej roznicy po zmianie. Na plus sa fajne sterowniki i wejscie mikrofonowe. Cena tez spadla znaczaca bo ponad rok temu dalem ponad 90zł
najwiekszy minus to emulowany programowo EAX czyli za odtwarzanie muzyki nadal odpowiada CPU
Hugunumana [ Konsul ]
no ale ja np na swoich glosnikach wyczułem wiekszy BASS na SB niz na AC97...
cfs09 [ Konsul ]
Sam mam Audigy SE i w moim odczuciu lepszej dźwiękówki nie potrzebuje 95% użytkowników.
HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
Karta daję rade, ale dużo lepsza od zintegrowanej nie jest.
milanista [ Brother Of Metal ]
Hugunumana---> mi na basie nie zalezy, i tak mam pokretlo subwoofera na minimalny poziom. Bardziej zalezalo mi na efektach EAX a ta karta srednio je obsluguje bo to jest soundblaster a nie audigy
Hugunumana [ Konsul ]
milanista----> wiec XF-i sobie kup... albo polecam kumpel ma SB Audigy 2 ZS
ale musisz troszke uzbierac
milanista [ Brother Of Metal ]
narazie nie mam zamiaru wymieniac, tamta mi wystarcza. A Audigy 2ZS to sa chyba na PCMCIA (do laptopow)
Igierr [ Isilven ]
Hugunumana->
możesz podać link na allegro do tej karty co ją polecasz (X-Fi Extreme Gamer), bo ja szukałem i takiej nie znalazłem.
cfs09 [ Konsul ]