GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nagrywanie dźwięku na PDA

06.01.2008
13:46
[1]

gromusek [ Street View ]

nagrywanie dźwięku na PDA

chyba dobra kategoria. Potrzebuje programu na PDA, WM 6 zeby nagrywac notatki glosowe, dzwiek itp. taki zwykly dyktafon

06.01.2008
13:57
[2]

Dayton [ Senator ]

popatrz tu i tam - kiedys znalazlem tam taki prosty progrmamik do notatek glosowych, a mozliwe ze cos nowego sie pojawilo



06.01.2008
14:06
[3]

gromusek [ Street View ]

dzieki, fajne strony ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.