gromusek [ Street View ]
nagrywanie dźwięku na PDA
chyba dobra kategoria. Potrzebuje programu na PDA, WM 6 zeby nagrywac notatki glosowe, dzwiek itp. taki zwykly dyktafon
Dayton [ Senator ]
popatrz tu i tam - kiedys znalazlem tam taki prosty progrmamik do notatek glosowych, a mozliwe ze cos nowego sie pojawilo
gromusek [ Street View ]
dzieki, fajne strony ;]