GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o kliknięcie. Pomóż nic nie tracąc!

06.01.2008
13:32
smile
[1]

Xian [ Centurion ]

Prośba o kliknięcie. Pomóż nic nie tracąc!

Prosze o kliknięcie w poniższy link:



Ty nic nie tracisz, a mi pomożesz.

Z góry dziękuje.

06.01.2008
13:40
[2]

Łysy Samson [ Konsul ]

Ukradłeś mi 1 sztukę złota

06.01.2008
13:40
[3]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

napadli juz dzisiaj mne o nic mi nie zrabowales :)

06.01.2008
15:42
smile
[4]

Xian [ Centurion ]

up^

06.01.2008
18:11
smile
[5]

Xian [ Centurion ]

^up #2

07.01.2008
08:42
smile
[6]

Xian [ Centurion ]

^up #3

07.01.2008
09:02
[7]

PaperMario [ Legionista ]

+1
Mimo że nie lubie takich gier. Zapuść sobie jakieś Proxy i po sprawie...

07.01.2008
12:09
smile
[8]

Xian [ Centurion ]

Co masz na myśli mówiąc o proxy?

07.01.2008
12:12
[9]

Vidos [ Legend ]

+1

I od razu chciał bym przypomnieć że wątek jest w złej kategorii.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7213100&N=1
Od jutra mija karencja i wszystkie wątki napisane w złej kategorii będa usuwane. Osoby które systematycznie łamią te zasady będą usuwane z forum.

07.01.2008
12:45
smile
[10]

Xian [ Centurion ]

Kurcze sorry, myślałem, że dobrze dobrałem temat. Już przenosze się do odpowiedniego.

Administratora proszę o usunięcie tego tematu.

07.01.2008
17:46
smile
[11]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

ukradłeś mi 6 sztuk złota ZEMSZCZĘ SIĘ !!!

07.01.2008
18:17
[12]

Molpi [ Pr0 Senator ]

Zostałeś zaatakowany podstępnie przez Xian. Ukradł on ci 7 złota. Co zamierzasz z tym zrobić
Co zamierzam ?
Zrobie konto i Cie zabije ok ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.